Jak slavily svátek svatého Valentýna hvězdy připravovaného muzikálu Sibyla?

Redakce

Jak slavily svátek svatého Valentýna hvězdy připravovaného muzikálu Sibyla? Nejdříve na jevišti divadla Hybernia, kde zkouší Sibylu sedm dní v týdnu pod vedením režiséra Radka Balaše.

Premiéra je naplánována na 19. březen v divadle Hybernia. Večer pak trávila většina z nich se svými polovičkami. Výjimkou je představitel Krále Šalamouna Daniel Hůlka, ten se před pár dny rozešel se svojí přítelyní, tanečnicí Jovankou, se kterou to dokonce vypadalo  už na svatbu.

„Valentýna neslavím, je to to jak Santa Claus, reklamní záležitost. Já mám Valentýna 1. května, líbání pod rozkvetlým stromem. Tak uvidíme, zda už bude s kým,“ prozradil Daniel.

To Ilona Csáková je i po letech manželství stále velmi zamilovaná do svého muže Radka Voneše. „S mým mužem se stále milujeme. Dostala jsem kytičku, polibek a vyznání citu. Já bez kytky udělala to samé. Jinak si myslím, že je v našem případě jedno, jestli je Valentýn, nebo ne,“ řekla zpěvačka.

A jak jsou na tom hlavní představitelky Sibyly Eva Burešová a Elis Ochmanová? „Valentýnský den byl stejný jako celý týden, takže silně pracovní. Zkouším denně muzikál Sibyla, takže to mi vlastně bere veškerý volný čas. Na Valentýna jsme navíc měli s přítelem koncert, kde jsme oba hráli. Jsem šťastná, že u toho byla moje maminka, takže jsem měla u sebe ty, které mám nejraději. Přítel koupil kytku i mojí mamince, mně je navíc kupuje kdykoli se dá,“ řekla Burešová.

„Svátků jako tento by mělo být rozhodně víc. A je úplně jedno, kdo a kde je vymyslí. Je to den, kdy si lidé dávají najevo své city a to by měli podle mne dělat neustále. Romantika je u nás s přítelem téměř na denním pořádku. Na Valentýna jsme si dali dobrou večeři a nechyběl malý dáreček,“ doplnilaOchmannová.

Michaela Nosková trávila večer na sushi a v kině. „Hrála jsem představení v divadle Hybernia, na které mě přišel Ondřej překvapit s kytkou, kterou mi poslal na jeviště. Pak jsme zašli na sushi a do kina. Byl to moc fajn večer,“ prozradila Nosková.

U koní trávil den představitel Ezry, správce královkého pokladu Mirek Hrabě. „Uvařili jsme si s přítelkyní společně skvělý oběd. A protože má přítelkyně za Prahou ustájeného koně, kde zároveň i trénuje, strávili jsme celý den v přírodě u koní,“ dodal.

10 typů sexu, které musíte zažít

Jaké filmy právě natáčejí nejlepší herci Hollywoodu?

Témata: