Jak v roce 2017 sbalit kluka, kterého jste si vyhlédla v roce 2016

Redakce

Koule.cz se nemůže rozhodovat za vás. Co ale může, je podpořit vás, když už nějaké rozhodnutí učiníte. A to právě děláme. Takže chcete „ho“, máte i dost kuráže a teď ještě pár detailů, které je dobré si k dosažení co nejlepšího výsledku uvědomit.

 1. Podnikněte první krok. Bez toho je vaše úsilí nijaké. Kluci, které oslovíte jako první, jsou mnohem náchylnější k tomu, že uvíznou ve vaší síti.
 2. Ujistěte se, že je k mání. Pokud totiž není, musíte se vypořádat s jeho současným vztahem. On navíc samozřejmě také. A to je emocionální bagáž, kterou na začátku roku a vztahu nepotřebujete. Jestli je to navíc ženáč, tak prosím obraťme list, ano.
 3. Zjistěte si na něj kontakt. Pak nad kontaktováním až tak moc nedumejte a jděte do toho. Zda ho oslovíte na sociální síti nebo se „náhodně“ potkáte, už je jedno. Chemie a sympatie buď zafungují, nebo ne.
 4. Buďte sebevědomá. Lehko se to řekne, hůře naplňuje. Když tak si přečtěte hafo článků k tématu na Koule.cz. Kluci mají rádi, když si ceníte sama sebe.
 5. Připravte si alespoň obecně, co budete své budoucí lásce sdělovat. Mohla byste totiž v jeho blízkosti omdlít. Hlavně si ujasněte, čím má setkání končit. Akce jako pozvání na kafe se počítá.
 6. Vezměte si na sebe něco sexy. Důležité je, abyste si to o svém oblečku myslela vy a i jedna další nezávislá osoba.
 7. Nad bodem 5 a 6 tak moc nepřemýšlejte. Ono to nějak dopadne.
 8. Když vás odmítne, a může to znamenat cokoliv, neprožívejte to.
 9. Po prvním setkání ho hned nepruďte SMSkami.
 10. Přesvědčte se, že je vám s ním dobře.
 11. Opravdu se přesvědčte. Zejména, jestliže máte tendenci s vysněnou láskou hned podnikat vážnější věci v posteli nebo se rovnou stěhovat.
 12. Užijte si to s ním!

23 výrazů, které pro rok 2017 ztratily význam

Toužíte po krásných, dlouhých a pevných vlasech? Zde je šest rad, jak toho dosáhnout