Jaká jste princezna od Disneyho dle měsíce narození?

Redakce

Najděte si svůj měsíc narození a zjistěte, jaká princezna z animovaných filmů se v něm také narodila. Hurá na to!

Leden. V zimním měsíci se narodila Ariel. Tato kráska byla hlavní hrdinkou v pohádce Malá mořská víla. Zamilovala se do prince Erika a měla s ním dítě. Ariel vždy bojovala proti zlu a měla velmi dobré srdce.

Únor. V únoru se narodila Aurora. Pohledná princezna patří do pohádky Šípková Růženka. Píchla se o trn a spala sto let. Poté ji přijel probudit princ jménem Filip. Vzali se a vše dopadlo šťastně. Princezna Aurora je mladičká a velmi zranitelná kráska.

Březen. V březnu se narodila princezna Bella. Křehká dívka byla hlavní postavou v pohádce Kráska a zvíře. Princezna má křehké srdce. Dokázala se zamilovat do nestvůry, protože jí nezáleželo na vzhledu milovaného, ale na jeho vnitřní kráse.

Duben. V jarním měsíci se narodila princezna Jasmína. Pohledná černovlasá princezna patří do pohádky Aladdin. Zamiloval se do ní hlavní hrdina, který cestoval na koberci a vlastnil kouzelnou lampu. Užila si spoustu dobrodružství. Je velmi aktivní.

Květen. V květnu se narodila nezkrotná Merida. Rudovlasá kráska patří do pohádky Rebelka. Tato dívka má v sobě bojovnou krev a je to zkušená lučištnice. Žádné nebezpečí ji nedokáže zastrašit. Občas se také ale chová nezodpovědně a impulzivně jako některé dívky v pubertě.  

Červen. V prvním letním měsíci se narodila Mulan. Zahrála si jednu z hlavních rolí v pohádce Legenda o Mulan. Není z královské krve, je to vesnická dívka, ale rozhodně není obyčejná. Tato odvážná kráska zachrání nejen svého starého otce před narukováním do armády, ale i celou Čínu před divokými Huny. Vzala si za muže Li Shanga.

Červenec. V červenci se narodila Pocahontas, která je zároveň hlavní hrdinkou ve stejnojmenné pohádce. Indiánská princezna souzní s přírodou. Ve chvíli, kdy přijedou britští průkopníci pro zlato a devastují jí a jejímu kmenu domovinu, brání se. Snaží se probudit v Johnovi lásku k přírodě. Nakonec velký cit propukne i mezi nimi.

Srpen. V srpnu se narodila princezna Rapunzel. Kráska s velmi dlouhými vlasy patří do pohádky Na vlásku. Mladá bojovnice byla zavřená do věže a nyní touží po dobrodružství. Setkává se sexy zlodějem Flynnem. Dají se dohromady a zažívají spolu skvělé zážitky.

Září. V září se narodila princezna Tiana z pohádky Princezna a žabák. Ošklivý žabák se touží stát zase člověk a tak neustále obtěžuje princeznu kvůli polibku. Kráska vstoupí do manželství s princem Naveenem. Pohledná Tiana je první černošská princezna, která se objevila v Disneyovkách.

Říjen. V říjnu se narodila princezna Anna, která pochází z pohádky Ledové království. Statečná dívka se vydává za svojí sestrou Elsou, která nedokáže ovládat svoji moc. Kvůli ní zamrzlo celé království. Odvážná Anna chce všechno napravit a nebojí se překážek, které na ni na cestě číhají. Pro svoji sestru by zemřela, obětavost jí rozhodně nechybí.

Listopad. V listopadu se narodila královna Elsa z pohádky Ledové království. Krásná Elsa má nadpřirozenou moc, kterou nedokáže ovládat. Vše svou mocí zmrazí. Na veřejnosti se objevuje jen zřídkakdy. Anna, její sestra, jí nakonec pomůže ovládnout moc s pomocí lásky.

Prosinec. V prosinci se narodila Sněhurka z pohádky Sněhurka sedm trpaslíků. Tato krásná dáma s dobrým srdcem utíká před zlou královnou. Najde útočiště u trpaslíků. Pohledná dívka je velmi křehká, dobrosrdečná, ale i velmi důvěřivá, což se jí vymstilo.

10 zajímavostí, které pravděpodobně nevíte o filmu Pulp Fiction

Trable s natáčením Sex ve městě. Která herečka dělá problémy?