James Bond je opět mezi námi. Koukněte na trailer!

Redakce

Fanoušci příběhů agenta Jamese Bonda, zbystřete: nová Bondovka Skyfall je v Česku v plánu sice až 26. října 2012, ode dneška se ale můžete podívat na oficiální trailer.

Třiadvacátý příběh agenta režíruje Sam Mendes, o hudbu se postaral Thomas Newman. V roli nula-nula-sedmičky bude opět Daniel Craig. A o co ve Skyfall půjde? Zde je text distributora:

"Daniel Craig se vrací jako James Bond ve 23. dobrodružství nejslavnějšího agenta s povolením zabíjet. Bondova loajalita k M (Judy Dench) musí projít těžkou zkouškou, poté co je Mi6 napadena záhadným Raoulem Silvou (Javier Bardem). M začíná být na stará kolena pronásledována svou minulostí a Bond ji ukrývá před nepřáteli ve starém skotském sídle jeho rodičů. Ve vzduchu je cítit velké nebezpečí a agent 007 musí v rámci své mise navštívit Istanbul, Šanghaj a Macau, aby zabránil národní katastrofě."

O soundtracku k nové bondovce se spekuluje, Britové si v hlasování přáli, aby titulní skladbu nazpívala Adele. O její údajné spolupráci s autory série jsme psali loni: tehdy prý Adele chystala pro Skyfall skladbu.

Hlasy poslední bondovky Quantum of Solace byli Jack White a Alicia Keys. Jejich skladbu Another Way to Die si můžete poslechnout pod rychlovkou. (sli)