Jan Přeučil zve: Doražte na křest londýnské desky Android Asteroid

Redakce

Vtipnou pozvánku namluvil pro pražskou triphopovou kapelu Android Asteroid herec Jan Přeučil: cesta do Lucerna Music Baru, kde 24. dubna proběhne křest "londýnské" desky Live sice trvá třicet minut, on tam ovšem bude za deset minut!

Fotoreport: Lucernu zasáhl asteroid jménem Yarah Bravo

Na nahrávku natočenou v Londýně vybrali Android Asteroid ve sbírce na serveru Hithit.cz (podívejte se, jak kapela do Abbey Road putovala). Loni před Vánoci pak pozvali do Lucerna Baru spolupracovníky – DJ Vadima a rapperku Yarah Bravo – a oslavili to výborným koncertem.

Podobnou atmosféru zkusí kapela v čele se zpěvákem Janem Pospíšilem navodit i 23. dubna. Lístky přes e-shop klubu stojí 213 korun, můžete je ale také vyhrát v naší soutěži!

Soutěž o lístky na Android Asteroid

Vystoupení bude mít dvě části. V první části uslyšíte skladby, které skupina nahrála v jednotlivých studiích – kromě Londýna také v Praze Ve Smečkách, prostor dostane i host Nèro Scartch. V polovině večera přijde na řadu slavnostní křest. Druhá část bude spočívat v dlouhé skladbě Move, kterou kapela na veřejnosti zahraje poprvé. Deska Live bude na místě k dispozici za 250 korun. (sli)

[soundcloud url="https://api.soundcloud.com/tracks/143847653" params="auto_play=false&hide_related=false&visual=true" width="100%" height="450" iframe="true" /]