Kryštof přidává podzimní koncert v Brně, ten první je už vyprodaný

Redakce

Čtyři týdny od zahájení předprodeje na podzimní halové turné si fanoušci kapely Kryštof rozebrali lístky na brněnský koncert 23. října. Kryštof proto přidává druhý koncert 24. října. Lístky půjdou do prodeje dnes. Podle organizátorů už je pryč 80 % všech vstupenek na ostatní koncerty.

„Velmi nás překvapilo, že Brno padlo tak rychle, stačilo patnáct dní, ale samozřejmě nás to těší. Jsme rádi, že se v Brně podařilo přidat koncert. Chvíli to vypadalo, že se to z časových důvodů nepovede,“ říká zpěvák Richard Krajčo.

Na Kryštof Srdcebeat Tour kapela představí písně ze svého sedmého alba, které vyjde 1. června. Novou desku předznamenal singl Srdcebeat, který si poslechněte tady

Kryštof Srdcebeat Tour 2015:
20. 10. Ostrava – ČEZ aréna / 23. 10. a 24. 10. Brno – hala Rondo / 27. 10. Praha – 02 aréna / 31.10. Liberec – Home Credit Arena / 3. 11. Pardubice – Tipsport aréna 

Kryštof s sebou vezme na turné zpěvačku Lenny (poslechněte si její pěknou novinku Bones) a kapelu Mirai, která se nedávno představila singlem Dítě robotí a chystá vydání svého debutového alba. (red)