Kryštof znovu vydává desku Jeviště. Tentokrát s remixy

Redakce

Kapela Kryštof vydává reedici páté řadové desky Jeviště. Album je doplněné o bonusový disk s novou písničkou Střepy a řadou remixů.

Singl Střepy vznikl jako hudební motiv k seriálu Znamení koně, v němž si Richard Krajčo zahraje jednu z hlavních rolí. O remixy se postarala řada známých jmen české pop scény; v nové verzi písně DigiHrách si s Kryštof zahrál a zazpíval Xindl X, stejnou písničku předělal Kato z Prago Union. Po svém se k nahrávkám postavili i liberečtí BPM a slovenský hiphopový mág Vec, elektronický talent Kubatko nebo producent Boris Carloff.

Kompletní seznam skladeb na bonusovém CD Jeviště:
Střepy, Velký princ (Jakko’s Edit), cyRáno (Veneer Remix), DigiHrách (Kryštof + Xindl X), DuDuDoff (Amiga Remix), Jeviště (Vecov Kremix), OstravSKA balada (Hraczki Jazz Reworked), Molotov (DJ Tranzy Remix), Malý princ (Robert Burian Remix Edit), Stísněná (Monoriderz), Bůhvíkam (MM Remix), Ukolébavka (Kubatko Remix), Digitální děti (Kato Remix), Sedmilhář (BPM Remix), Malý Princ (Pavel Bidlo Remix), Molotov (Partizan Mix).

Do aktuálních plánů Kryštof patří tunré Kryštoff/On, které skupinu zavede do multikin Cinestar. Těšit se tak můžete na živé hraní pod plátnem a sběrný dokument na něm. (sli)

Kryštof – Střepy