Lady Gaga: Po Grammy jsem byla „drunky Gaga“

Redakce

Lady Gaga se nechala slyšet, že večírek po předávání cen Grammy si moc nepamatuje, protože byla "drunky Gaga" (přiopilá Gaga).
Zpěvačka získala celkem tři ceny, což bylo samozřejmě třeba oslavit. "Bavila jsem se, ale pak už si toho moc nevybavuji. Jen si pamatuji, že mi v jednom okamžiku někdo řekl drunky Gaga," vzpomíní zpěvačka na afterparty v pořadu The Tonight Show With Jay Leno.

Nebyla by to ovšem Lady Gaga, aby na sebe neupozornila ještě další cestou. Kromě rozruchu během ceremoniálu, kam se nechala přinést ve speciálně upraveném "vajíčku", také notně vystresovala svůj kreativní tým House of Gaga. Na poslední chvíli ho totiž nechala přešít všechny kostýmy, v nichž měli během premiéry nové skladby Born This Way (Lady Gaga a Born This Way: Nejpovedenější cover verze) vystoupit na Grammy její tanečníci.

"Design jsem sice vymýšlela já, ale nakonec se mi to nelíbilo. Tak jsem to nechala předělat. Cítila jsem se blbě, protože všichni mí designéři museli být vzhůru celou noc a měli úplně zarudlé oči. Ale, víte, problém byl v tom, že tanečníci v těch kostýmech vypadali moc jako tanečníci, což jsem nechtěla. Jsme si velice blízcí, jsme jeden tým, a já si nepřeji, aby se na pódiu cítili tak, že já jsem něco víc než oni," vysvětlila.

My sice víme, že Lady Gaga se takhle narodila, ale jednoduché to s ní tedy opravdu není. (sli)

Lady Gaga ve vajíčku na Grammy