Lenka Vlasáková v novém filmu: Nikdy nebyla krásnější!

Redakce

Herečky Lenka Vlasáková, Andrea Kerestešová a Jana Švandová se staly na jediný den nevěstami. Kvůli focení plakátu pro očekávanou komedii Jak se zbavit nevěsty oblékly svatební šaty. Nejvíc zářila Vlasáková.

Lenka Vlasáková s Janou Švandovou už mají tu pravou veselku za sebou. Andrea na ni zatím čeká, ale svatebky už oblékla loni a dokonce i se svým přítelem Mikolášem Růžičkou v rámci propagace svatebního salónu.

A jak sama říká, ráda si to užívá, protože v její den D žádné klasické šaty neobleče. „Až jednou bude moje svatba, nebudu v klasických šatech. Ráda bych na sobě měla něco, co nebude tak svazující. Jsem ráda, když můžu volně dýchat,“ vysvětluje krásná Kerestešová, která s partnerem žije již tři roky. Jako nevěsta při focení plakátu k fimu vypadala úchvatně.

Jana Švandová má svatby v reálném životě za sebou rovnou tři. A jak se říká, do třetice všeho dobrého. S Pavlem Satorie už žije dvacet let. A jaké to bylo pro ni po letech obléknout krásné svatební šaty?

„Stylista mi vybral opravdu nádherné šaty. Je to naprosto můj vkus. Moc jsem si to v ateliéru užila. Ve skutečnosti už žádná svatba nebude. Jsem spokojená s tím, co mám doma, čtvrtá svatba rozhodně v žádném případě nebude,“ prozradila Švandová.

Herečce Lence Vlasákové manželství, ze kterého má devatenáctiletou dceru, nevyšlo. A s partnerem Janem Dolanským žije již třináct let, ale zatím ke svatbě nedošlo. „Teď sice vdaná nejsem, ale vdávala jsem se, už to mám taky za sebou a byl to krásný den! Šla bych do toho klidně znova. Lidé by neměli zůstávat spolu jen na psí knížku. Svatba je pro vztah důležitá,“ nenápadně vzkazuje svému partnerovi Vlasáková.

Všechny si focení plakátu k  filmu Jak se zbavit nevěsty velmi užily. U focení nechyběl pochopitelně hlavní mužský hrdina filmu David Matásek a jeho filmový syn Matyáš Bystroň. Focení se ujala fotografka Lenka Hatašová.

Premiéra nejočekávanější komedie roku je naplánována na 28. dubna. Vedle hlavních představitelů se ve filmu  objeví Veronika Žilková a její dcera Kordula, Jana  Stryková, Jenovéfa Boková, Jaroslav Plesl, Matěj Ruppert, Jana Kolesárová nebo Jaromír Dulava.

Lenka Vlasáková hraje v romantické komedii Jak se zbavit nevěsty moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku v podání Jany Švandové. S bývalým manželem s tváří Davida Matáska má skvělý vztah a jak říká její kamarádka „nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady“. A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách, kde se Honza konečně vyjádří. Opravdu se znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě .  Ale s někým jiným! S krásnou, sympatickou a chytrou klavíristkou Lindou! A ještě chtějí od Evy upéct svatební dort.

To je něco pro svéráznou Evinu maminku. Nikdy se nevzdává, vždy si ví rady a zničit cizí svatbu je ta správná výzva.  S bojovnou maminkou v zádech jede Eva na společný výlet se šťastnými snoubenci. A do toho rodinná regata, závod, bratrský souboj o místo přednosty zubařské kliniky, zlovolná švagrová a jeden potrhlý operní pěvec. Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér v podání Matěje Rupperta. A na úplný závěr přijde finále s velkolepou akční dortovou scénou, jakou český film dlouho nezažil.

Film natočil autor jednoho z nejúspěšnějších českých filmů poslední doby, režisér Hodinového manžela Tomáš Svoboda. Zatímco ve snímku o partě kamarádů bavil diváky z mužského pohledu, v „Nevěstě“ přinese zábavu ze světa žen. Natáčelo se v létě 2015 v Praze a také na přehradě Orlík, kde se většina herců sešla ke scénám velkého rodinného závodu jachet.

Kultovní filmy z devadesátých let: Máte je nakoukané všechny?

12 zajímavostí, které byste měli vědět o filmu Dítě Bridget Jones předtím, než přijde do kin

Témata:,