Linkin Park předělali desku Living Things, vyjde na konci října

Redakce

Skupina Linkin Park přichystala na 27. října desku Recharged. Nejedná se ovšem o zbrusu nový materiál, kapela na ni zařadila "reinterpretace" – tedy remixy – skladeb z posledního pátého alba Living Things.

Jací jsou Linkin Park naživo?

Kapela už  zveřejnila pilotní singl, na skladbě A Light That Never Comes spolupracovala s producentem a DJem Stevem Aokim. Skladbu poprvé představili minulý měsíc na Summer Sonic festivalu v Tokiu, když se během Aokiho vystoupení na pódiu zčistajasna objevili i Chester Bennington a Mike Shinoda.

Na studiovou verzi skladby si fanoušci počkali do zveřejnění volně šiřitelné 3D facebookové hry LP Recharge, ve které jsou jednotlivé postavy vytvořené podle členů Linkin Park. Na vývoji hry se podílel i Mike Shinoda. (sli)

Szenam skladeb

A Light That Never Comes (Linkin Park x Steve Aoki), Castle of Glass (M. Shinoda Remix), Lost In The Echo (KillSonik Remix), Victimized (M. Shinoda Remix), I’ll Be Gone (Vice Remix feat. Pusha T), Lies Greed Misery (Dirtyphonics Remix), Roads Untraveled (Rad Omen Remix feat. Bun B), Powerless (Enferno Remix), Burn It Down (Tom Swoon Remix), Until It Breaks (Datsik Remix), Skin To Bone (Nick Catchdubs Remix feat. Cody B. Ware and Ryu),  I’ll Be Gone (Schoolboy Remix), Until It Breaks (Money Mark Headphone Remix), A Light That Never Comes (Rick Rubin Reboot), Burn It Down (Paul Van Dyk Remix)