Maskérce se klaníme: Poznáte, která sexbomba se schovává v kostýmu Alžběty I.?

Redakce

Královna Alžběta I. byla neobyčejná žena a mocná a moudrá panovnice, krásy ale příliš nepobrala. Tak jak to, že se zrovna natáčí snímek, kde ji ztvární naopak jedna z nejpůvabnějších hereček současnosti?

Hereckým synonymem pro královnu Alžbětu I. je dlouhá léta Cate Blanchett. Hvězda s ostře řezanými, netradičně krásnými rysy je slavné panovnici hodně podobná, teď ji ale vystřídala jiná kolegyně. 

Ve filmu s názvem Marie, královna Skotů, který bude sledovat snahu Marie Stuartovny (Saoirse Ronan) Alžbětu svrhnout a dostat se na její místo, ztvární Panenskou královnu Australanka Margot Robbie. Sexy blondýna s nakřáplým hlasem musí před natáčením trávit dlouhé hodiny v maskérně, aby byla správně „ošklivá“.

Margot se nejrůznějších kostýmů a drastických proměn vůbec nebojí. V komiksárně Suicide Squat lítala coby šílená Harley Quinn vybělená a pomalovaná a podle zákulisních fotek je k australská fešanda k nepoznání také v chystaném životopisném filmu o krasobruslařce Tonye Harding.

Mrkněte se do galerie – tam najdete herečku jednak coby proplešatělou někdejší hlavu Anglie, ale také v její přirozené sexy formě, to na uklidněnou.

Co to? Z tlouštíka z povolání Jonaha Hilla je sexy hubeňour

VIDEO: Neuvěřitelná proměna kluka v dokonalou drag queen vás dostane