Matka influencera má dvě práce, aby mohl ženatý (!) synáček jezdit po světě

mim

Tak tohle je úlet! Manželský pár influencerů chce jet na výlet, na který nemá peníze, tak vybírá peníze od lidí a ještě je sponzoruje matka jednoho z nich.

Někdy máme vážně pocit, že se svět zbláznil. Šílenost doby dokazuje tenhle příběh. Catalin a Elena Oncovi z Německa, kteří provozují společný instagramový účet Another Beautiful Day (Další nádherný den), kam nahrávají fotografie z cestování, by rádi vyrazili na další výlet. Tentokrát by chtěli jet z Německa do Afriky na tandemovém kole.

Gauč, zahrada, …

Protože ale na trip nemají peníze, uspořádali na internetu sbírku (!), ve které chtějí vybrat 10 tisíc eur (asi 255 tisíc korun). Finance využijí na nákup kola, vybavení, jídlo a ubytování či pojištění.

„Potřebujeme peníze na přípravu a i na samotnou cestu. Každý dolar, každá zpráva, každý gauč nebo zahrada pro náš stan nám pomůžou,“ napsali v žádosti.

Majstrštyk

V komentáři pak prozradili, že jejich cestování finančně podporuje Catalinova matka: „Má dvě práce. Nechtěli jsme po ní peníze, ale moc ráda nám pomáhá.“. To lidi nevzali moc dobře a začali je tak hejtovat, až to influenceři smazali.

„Mohli jsme si žít přepychový život a na Instagramu ukazovat jen to, co dělá většina lidí na sociálních sítích. Rozhodli jsme se, že to ale takhle dělat nebudeme. Teď prostě nemáme dost peněz, takže bereme peníze i od mojí matky a také přijímáme příspěvky, ale nezapíráme to,“ napsali poté.

A my se ptáme – přijde vám tohle chování normální? Že někdo chce něco zadarmo jen za reklamu na svém Instagramu, to je věc jedna, ale že někdo vysává vlastní matku a ještě pořádá sbírku na svou luxusní dovolenou, to je opravdu majstrštyk!