Maturanti, založte si tablo a soutěžte o ceny na maturitní večírek

Redakce

Letošní maturanti, zbystřete. Zase po roce je tu soutěž o nejlepší maturitní tablo, jejíž výherci dostanou ceny na maturitní večírek pro celou třídu.

Ceny za nejlepší maturitní tablo

1x 50 l sud piva Bernard, vstupenka pro celou třídu na Bernard Fest, 1 x Puschkin Time Warp (v plechovém boxu), 1x Berentzen Sour Apple a 5x karton nápoje Red Bull. Super ceny ale čekají i na druhé a třetí v pořadí.

Cesta do celostátního finále vede přes krajské kolo, lokální výherce dostane 1x Puschkin Time Warp (v plechovém boxu) a 1x Berentzen Sour Apple. Ze čtrnácti krajských vítězů pak odborná porota vybere tři nejlepší tabla. Přesná pravidla soutěže si můžete prostudovat tady.

Jak soutěžit o nejlepší maturitní tablo?

Nevíte, jak by takové super maturitní tablo mělo vypadat? Podívejte se na vítěze loňského kola – loni uspěli studenti třebíčského gymnázia s tablem po vzoru hry Člověče, nezlob se.

Letošní maturitní tabla můžete po registraci přihlašovat až do 31. května 2013, kdy také soutěž končí. V každém kraji vyhraje tablo, které sesbírá nejvíc hlasů. Organizátoři soutěže vzkazují, že hlasy se nebudou nikde zobrazovat – to aby se podpořila soutěživost. Konečný počet hlasů pořadatelé uvedou až s vyhlášením celkových vítězů.