Nickelback v listopadu poprvé vystoupí v České republice

Redakce

Kanadská rocková skupina Nickelback, která se proslavila v roce 2001 singlem How You Remind Me a albem Silver Side Up, vystoupí 7. listopadu 2013 v pražské O2 areně. Do Evropy se vrací s programem The Hits Tour, v České republice vystoupí poprvé. Předprodej vstupenek v cenách od 990 do 1490 korun začíná 15. března.

"Ty spousty lidí, které dorazily na naše koncerty, nás nadchly. Na řadu našich fanoušků se loni vstupenky vůbec nedostaly, byli jsme doslova zaplaveni žádostmi, ať se vrátíme, a navíc v Evropě hrajeme moc rádi," řekl frontman kapely Chad Kroeger.

Poslechněte si Nickelback v YouRadiu

"Nickelback na koncertu nabídnou své největší hity posledních deseti let. Zazní úspěšné skladby jako jsou How You Remind Me, Photograph, Burn It To The Ground a Rockstar i současné hity When We Stand Together, Bottoms Up, Lullaby a Trying Not To Love You," dodal Petr Novák z pořádajícíh Live Nation.

Skupina Nickeback během své kariéry dosáhla pěti nominací na cenu Grammy a časopisem Billboard byla v roce 2009 jmenována Skupinou desetiletí. Celkem se po celém světě prodalo více než 50 milionů jejich alb. Nám se ovšem poslední album Here and Now moc nepozdávalo. (sli)