Metalový nářez: Black Sabbath vydávají DVD, Metallica půjde do kin i v Česku

Redakce

Podzim přeje metalu. Koncertní DVD vydávají po úspěchu alba 13 (recenze) Black Sabbath, s novým hudebním filmem a CD soundtrackem Metallica: Through The Never pak přichází kalifornská parta kolem Jamese Hetfielda.

Poslechněte si Metallicu i Black Sabbath v Youradiu

Novinka Black Sabbath se v obchodech objeví 22. listopadu pod názvem Live…Gathered In Their Masses. Kapelu zachytila na vyprodaných koncertech z 29. dubna a 1. května 2013, kdy Black Sabbath vystoupili v melbournské Rod Laver Areně a započali tak oficiálně svoje světové turné. Vychutnat si tak z klidu pokoje budete moci největší hity i skladby z aktuální desky 13. A 7. prosince se uvidíme v O2 areně!

O hudebním filmu Metalliky Throught The Never jsme už psali (koukněte na trailer), soundrack k němu vychází dnes, tedy 20. září. Fanoušci s ním dostanou nadupané živé verze hitů jako Enter Sandman, The Memory Remains nebo Nothing Else Matters.

Film Metallica Through the Never 3D se bude promítat také v Česku. Od 26. září poběží v kině IMAX v Praze, do širší distribuce pak vstoupí 3. října. (sli)