Michaela hejtuje být slaměnou vdovou

Michaela Maršálová

Když mi přítel oznámil, že pojede na týden pracovně do Ameriky, měla jsem celkem radost. Samozřejmě i proto, že jsem mu výlet přála, ale hlavní důvod byl jinde - ODPOČINU SI.

Tedy ne že bych od něj chtěla mít klid (i když…), ale přece jen když spolu dva žijí, je to občas náročné. Já jsem navíc byla vychovávaná jako jedináček, tedy jako samostatná jednotka, takže si fakt dokážu vychutnat, když jsem sama, a potřebuju to k životu.

No, takže nastal den D a odjel. Půlka dne probíhala jako jindy, klasicky jsem šla do práce, psala pro vás články… Jenže zhruba kolem třetí odpoledne se to zlomilo – začalo se mi stýskat?!

Otazník vykřičník píšu proto, že jsem sama sebe překvapila. Myslela jsem, že vydržím aspoň do večera, až přijdu domů, vyvenčím psa, nakrmím králíka, zalehnu do postele a uvědomím si, že ON nepřijde.

Ale tak ne, no. Očividně jsem se přecenila. Roli happy slaměné vdovy, která si užívá čas, co má jen sama pro sebe, jsem nezvládla ani dvanáct hodin. Můžu si teda fakt pogratulovat k tomu, jaká jsem nezávislá žena!