Michaela hejtuje lidi, co dodržují zdravou stravu

Michaela Maršálová

Víte, co fakt nedávám? Lidi, co dodržují zdravou stravu!

Před lety jsem hubla a jak to tak bývá, šla jsem na to postupně. Nejdřív jsem začala cvičit. Když jsem na sobě viděla první výsledky, přestala jsem žrát jak protržená a začala se trochu hlídat. Potom jsem se začala zajímat o zdravé jídlo, vypočetla jsem si makroživiny a snažila se dodržovat jídelníček. Ten jsem si nakonec i objednala od uznávaného profesionála.

Na palici

Jídelníček jsem moc dlouho nedodržovala, protože to znamenalo jíst tunu kuřecího, cottage a vločky, ale ještě horší bylo, když jsem si to počítala sama. Každý den jsem byla zabořená do Kalorických tabulek a hlídala si příjem tuků, sacharidů a bílkovin.

Vážení, je to na palici! Poslední dny na to myslím. Radši budu oplácaná a dám si pizzu, než abych přemýšlela nad každou okurkou, jestli si můžu dát celou nebo jen třicet gramů.

Lháři

Nedávno jsem narazila na jeden příspěvek jistého instagramového profilu zabývajícím se zdravým životním stylem, kde se ptali svých followerů, jaké jídlo by mohli jíst pořád do kola až do smrti. A nejčastější odpověď? Ovesná kaše! Chápete? O-V-E-S-N-Á K-A-Š-E! Jedli jste to někdy? Hnus! S ovocem to jde, ale že by to byla topovka, to teda rozhodně není.

Na lidech, co jí zdravě, mě nejvíc štve, že lžou sobě i ostatním. Ne, ovesná kaše fakt není nejlepší jídlo a mrkev fakt není nejlepší svačina. Nejlepší jídlo je svíčková se šesti a nejlepší svačina koláč od babičky. Ví to každý, tak nám přestaňte cpát ty svoje kaše a makra!