Nechcete, aby o vás ztratil zájem? Pak si dejte pozor na těchto 6 věcí

Lucie Bryndová

Ono se to mnohem snadněji říká, než dělá, to je vám asi jasné, ale přesto je alespoň ponaučení se z chyb druhých dobrým příkladem, jak na to nejít. Řeč je o vlastnostech, reakcích a celkově chování, kterým, přesto, že to myslíte možná dobře, můžete někoho, na kom vám záleží, pěkně odradit. Které věci mohou být důvodem, proč už se vám nikdy neozve nebo vám to nikdy nebude klapat?

  1. Jste mistryně psaného slova. Seznámili jste se na internetu a tam jste mu psala jako divá, ale když jste se viděli osobně, najednou vám došla slova? Tak tohle chlapi úplně nechápou. Možná je za tím stud, možná se vám až tak nelíbí. Pokud za tím ale nic není, pak to působí fakt zvláštně. Psala jste si s ním celou dobu opravdu vy nebo to byla vaše kamarádka? To budou jeho myšlenky, tak se vzchopte!
  2. Na nikom nenecháte nit suchou. Sedíte s partnerem v restauraci a komentujete úplně každého, kdo zrovna přišel na oběd, jaké má vlasy, postavu, kolik jí nebo mu asi je let? Ona je to legrace, ale jenom do jisté míry. Ve chvíli, kdy budete takhle neustále někoho kritizovat, a nemusí to být jenom lidé, které právě vidíte kolem, ale třeba vaše kamarádky a podobně, věřte, že se mu brzy tímhle chováním jenom znechutíte. Nikdo nemá rád pomluvačné slepice.
  3. Jste stíhačka. Na začátku vztahu je úplně normální, že nemůžete být chvíli bez sebe a máte tendenci si ve chvílích, kdy se nemůžete vidět osobně, neustále psát nebo volat. Pokud ale není jeho povoláním sedět na telefonu a ihned vám odpovídat, pak je jasné, že asi ne vždy bude mít čas na vše ihned reagovat. A není to jenom o tom, jestli bude mít čas. Ne každý je zvyklý být neustále online, tak mu dejte prostor.
  4. Nikdy na nic nečekáte. Co je asi tou nejhorší chybou, jakou můžete udělat, je chlubení se tím, kolik dalších mužů má o vás zájem a že to máte vždy rozjeté raději na více stranách, než abyste pak ostrouhala a zůstala sama. Jestli to s vámi ten milý kluk myslí opravdu vážně, pak ho tímhle ztratíte velmi rychle. Nikdo není zvědavý na holku do větru.
  5. Jdete na to moc rychle. Někdy se to potká a stane se, že spolu lidé po pouhých pár rande začnou bydlet a do půl roku plánují svatbu a děti. Je to ale velmi výjimečné. Jestliže cítíte, že to není úplně oboustranné, nechejte vzájemnému poznávání prostor. Pokud si dáte druhý den na Facebook status zadaná a budete pořád všude mluvit o vás jako páru, věřte, že váš objev vezme tak akorát dráhu.
  6. Věčně chodíte pozdě. Akademická čtvrthodinka párkrát nikoho nezabije. Někdy se může stát, že vám ujede spoj, polijete si šaty a vrátíte se zpátky domů převléknout, ale chodit pokaždé o půl hodiny, ne-li o něco déle později, není vaší nejlepší vizitkou. Po čase to každého omrzí, a to nemusí být jenom chlap. Dokonce i vaše kamarádky. Zkuste s tím něco udělat.