Nejlepší místa, kam vycestovat v lednu

Redakce

První měsíc v roce je skvělým startem pro cestování a poznávání, protože jsou levné letenky, všude je málo lidí a jsou skvělé nabídky. Pokud nevíte, kam v lednu vyrazit, tak vám přinášíme pár tipů, kam je nejlepší odjet a užít si parádní dovolenou.

  • Miami, Florida. Miami je největší město v jihovýchodní části Floridy a druhé největší v celém státě. Nejen, že zde naleznete nádherné písčité pláže, čisté moře, ale užijete si tu i mnoho zábavy. Zvláště v lednu, který je ideálním měsícem na jeho návštěvu, protože je zde krásné počasí a letenky jsou za docela rozumnou cenu.
  • Bali, Indonésie. Získání hotelového pokoje na Bali během vánočních svátků je doslova nemožné, ale v lednu si tuhle srandu můžete užít, protože turisti opouštějí ráj. Nejlepší místo k pobytu je Mandapa, která se nachází v hluboké džungli. Nejen, že je zde krásná příroda, moře, ale také úžasná fauna a památky.
  • Palm Springs, Kalifornie. Pouštní město zůstává v Hollywoodu ukryto, ale turisty láká už dlouhou dobu. Na tomto krásném místě si každý užije spoustu zábavy, jako je koupání, golf, tenis, relaxace a pořádné akce. 
  • Nikaragua, Střední Amerika. Díky své lokalitě si tohle krásné místo oblíbí snad každý. Úžasné pláže jsou fantastické a navíc vlny jsou tu až do konce ledna v klidu, takže pokud se chcete naučit surfovat, je ten ideální čas.
  • Dominikánská republika. Chcete si užít dovolenou už na začátku roku a jet se zahřát někam do teplých krajin? Tak určitě navštivte Dominikánskou republiku, která je v lednu naprosto ideální.
  • Adelaide, Austrálie. Australské město bylo vždy ve stínu Sydney nebo Melbourne, ale nyní získává veškerou pozornost pro své úžasné vinice, veřejné zahrady a architekturu. Kulturní scéna také roste a nabízí velmi zajímavé programy.
  • Jaipur, Indie. V milovaném Jaipuru se tento měsíc koná úžasný literární festival, který se nachází v historickém Siggi Palace. Nejen, že si zde užijete nádherné památky, ale ochutnáte také ty nejlepší místní delikatesy.

Turistika v zahraničí: Kde si ji nejvíc užijete?

5 nejkrásnějších jeskyní, které musíte vidět, než zemřete