Sem musíte: Nejromantičtější místa z celé Evropy? Londýn, Santorini a další

Redakce

Hledáte tipy kam na romantickou dovolenou? Objevte ty nejkrásnější destinace, které jsou těmi nejromantičtějšími místy z celé Evropy.

  • Benátky – Benátky neboli Venezia jsou hlavním městem severoitalské části, které se říká Benátsko. Jeho nádherné historické jádro leží na ostrovech v mělké laguně a nejnovější části města jsou vybudovány na rozsáhlém břehu. Město je pro romantiku jako dělané, protože z něj romance přímo sálá. Můžete se městem projíždět na motorových lodích, které brázdí vodní kanály, nebo se můžete projet na nádherných gondolách.
  • Paříž – Paříž je hlavním městem Francie a nemůžeme ji vynechat, protože je nádherná. Romantické procházky, krásné restaurace, večery ve dvou a nezapomenutelné okamžiky, které vám zůstanou do konce života. Paříž láká zamilované po celý rok a většina párů se sem jezdí zasnoubit či na líbánky.
  • Londýn – Londýn je hlavním městem Spojeného království Velké Británie a leží na jihovýchodě země u řeky Temže. Je jako stvořeno pro ty největší zamilovánky, je totiž nepředvídatelné, cool a sladké. Večeře či procházka s panoramatickým výhledem na Londýn je nádhera. Londýn má opravdu co nabídnout.
  • Santorini – Santorini je skupina ostrovů v Řecku, tvořící jižní okraj souostroví Kyklady na rozhraní Egejského a Krétského moře. Santorini je považováno za nejvyhledávanější místo pro romantickou dovolenou v Řecku, protože není tolik míst na světe, kde si můžete užít dokonale čistou vodu, zatímco sedíte na kraji masivní sopky, která je uprostřed moře. Výlet na Santorini je tak velkým snem snad pro každého.
  • Budapešť – Budapešť je hlavním městem Maďarska a jedná se o hospodářské, dopravní a kulturní centrum této země. Město má krásnou atmosféru a historii. Máte tu možnost nádherného výhledu na Dunaj a jeho mosty.

Sem jeďte: 5 top zábavních parků

Dala výpověď a plachtí se svou kočkou