Novinka ve vlasových trendech: Graffiti hair! Zkusíte to?

Redakce

V dnešní době se vlasové trendy mění skoro každý den a sledovat je dá opravdu zabrat. Nás teď uchvátila novinka s názvem Graffiti hair. Jedná se o umělecký efekt na vlasech, který je plný různých tvarů, vzorů a barev.

Pokud milujete dočasné stylingy, které vydrží chvilku a poté se vymyjí, tak jste na správné adrese. Tento trend zmizí rychle, ale za tu dobu, co ho budete mít, si ho všichni ve vašem okolí jednoznačně zamilují.

Jak sami zjistíte, graffiti hair vypadají skvěle snad na všech možných délkách a také barvách. Navíc to může být provedeno jen na některé části vašich vlasů, třeba na té, kterou chcete zvýraznit.

Pokud uvažujete o tom, že to zkusíte, tak se podívejte na video, kde se můžete inspirovat různými styly:

Po zhlédnutí jste asi zjistili, jak je to jednoduché. Možná vám to připomíná dětství, kdy jste si malovali foukacími fixami obrázky na papír. Jedná se v podstatě o něco podobného. Budete potřebovat barevné spreje, nejlépe několik barev, pokud se toho však bojíte, můžete požít jen jednu. No a také šablony. Ať už budou s kytičkami nebo s geometrickými tvary či dalšími styly, tak to bude vypadat cool.

Poté si vyberete část vlasů, kterou si chcete ozdobit, může to být celá hlava nebo třeba jen ofina či konce. Záleží jen na vás, jak to chcete mít výrazné. Zvolíte si šablonu, tedy tvar, který se bude na vaší hlavě vyjímat. Fantazii se meze nekladou, takže pokud se vám nebude líbit nic, co jste viděli na videu, můžete přijít s něčím svým. Vybranou šablonu přiložíte k vlasům a můžete sprejovat.

Pak už ve výsledku sledujete jen to, co jste si vytvořili. Doufejme, že se vám to povede a nebudete toho litovat. Každopádně se to rychle vymyje, tak se nemusíte ničeho bát.

Máte dlouhé vlasy? Pak se poznáte na těchto ilustracích

Nový vlasový trend, který vyzkoušejte: Barevné rasta copánky