Nový Xindl X vyjde v létě, singl je v plánu na květen

Redakce

Ondřej Ládek alias Xindl X chystá pro své fanoušky řadu novinek. Za pár dní bude hostovat v novém klipu Elita kapely Eddie Stoilow, na jaře pojede s vlastní kapelou sérii koncertů a v květnu vyšle ven nový singl z desky, která by měla vyjít na přelomu srpna a září. Podzim pak bude ve znamení divadelního koncertního turné.

"Deska bude mít nečekaně nexindlovský název Láska. Většina textů je totiž o touze po lásce a o touze po úspěchu a o tom, jak v dnešní společnosti tyhle touhy kolidují," vysvětluje Xindl X, který v současné době dokončuje písničky pro představení Plantáž s podtitulem Muzikál ve větším než malém množství.

"Jde o variace na Čechova, které se odehrávají na marihuanové pláži, napsal to německý dramatik David Gieselmann. Hudbu ke hře složil Tomáš Polák z Mig 21," dodává ke hře, které bude mít premiéru 15. března v Divadle Na prádle.

Ve stejný den začíná Xindlovo turné s kapelou. Každý koncert by měl mít zhruba dvě hodiny. Zazní jak starší písničky, tak skladby, které na žádné desce nevyšly. (sli)

Jarní série koncertů Xindla X

15. 3. Šumperk (H-Klub)
16. 3. Opava ( Art Klub)
17. 3. Ostrava (Barrák)
21. 3. Brno (Fléda)
30. 3. Mariánské Lázně (Na rampě)
12. 4. Olomouc (U-Klub)
13. 4. Krnov (Kofola Club)
14. 4. Zlín (Klub Golem)
27. 4. Rožnov pod Radhoštěm (Společenský dům)
28. 4. Prostějov (Apollo 13)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit