Otázky na Bendiga po jeho vyřazení: Hudba? Ne! „Jsi gay?“

Redakce

Stejně jako ostatní vyřazení finalisté Česko Slovenské SuperStar i Jan Bendig dnes absolvuje mediální kolečko. Účastní se chatů a poskytuje rozhovory.

 

http://www.cas.sk/clanok/141988/video-favorit-bendig-po-vypadnuti-denis-lacho-to-vedel.html

 

Takový šok zažila Česko Slovenská SuperStar zatím jen při vypadnutí Leony Šenkové. Do nejlepší trojky se totiž večer neprobojoval jeden z nejvýraznějších hlasů soutěže, Jan Bendig. Ačkoliv porotci tipovali na vyřazení Slováky Mira Šmajdu nebo Dominiku Starou, diváci poslali nejméně hlasů právě mladému talentu z Čech. Už teď je tedy jasné, že finále se v neděli 20. prosince odehraje buď v čistě slovenské režii, nebo v duelu Čech – Slovák.

Dramatický přenos
Napětí se dalo krájet už od začátku přímého přenosu, nebylo totiž vůbec jasné, kdo by mohl soutěž opustit. Sám Leoš Mareš by si na to svoje peníze nevsadil, Adéla Banášová ty jeho také ne. Tomu, že vypadne jeden z největších favoritů soutěže, nasvědčoval i fakt, že režie poprvé v historii vyřazování pustila znovu rekapitulaci nedělních výkonů a moderátoři neustále bedlivě vyzývali, aby lidé stále ještě hlasovali. Jméno Jana Bendiga přitom nezaznělo z úst žádného porotce – všichni se rozhodovali mezi Mirem a Dominikou. „Pro mě musí být SuperStar zpěvák. Miro je sice největší showman, ale já postrádám hlas,“ odůvodnila svůj tip na vypadnutí Dara Rolins.