Pláže vhodné pro cvičení jógy: Tady si ji užijete

Redakce

Milujete jógu? A už jste ji někdy cvičili na pláži? Ne? Tak to byste měli! Vybrali jsme několik pláží, které jsou pro ni vhodné.

  • The Resort at Pedregal, Cabo San Lucas, Mexiko – Uvolněte mysl a spojte své tělo s duchem měsíce a mořskou energií. Resort at Pedregal at Luna y Mar nabízí zájezdy celoročně a nabízí dvě soukromé hodiny denně na nádherné pláži Palapa. Jedna je během ranních hodin a druhá za měsíčního svitu s měsíčními kameny. Nezní to božsky?
  • El Conquistador Resort, Puerto Rico – Jóga ve vodách Karibského a Atlantského oceánu. Zde v tomto božském resortu můžete vyzkoušet paddleboard jógu s řadou dalších wellness programů, které oživí vaši mysl, tělo i ducha. Mluvíme o meditačních výletech s průvodcem, zdravých potravinách, školou vaření a dalších věcech.
  • The Island House, Nassau, Bahamy – Zbrusu nový resort, který nabízí anti-gravity jógu v kombinaci s normální klasickou jógou, pilates a tancem. Pokud si chcete užít i trochu jiného sportu, resort nabízí i obrovské fitness centrum.
  • Half Moon, a Rock Resort, Montego Bay, Jamajka – Čemu dáváte přednost? Bungalovu nad mořem nebo soukromé pláží s bílým pískem? Ve skutečnosti na tom nezáleží, protože tu najdete oboje. Můžete tu vyzkoušet všechny druhy jógy a také řadu dalších činností, věřte, že je z čeho vybírat! A pokud jste snili o plavání s delfíny, tak i to si zde můžete splnit. Není to sen?
  • Sri Panwa, Phuket, Thajsko – Exkluzivní resort v nádherném Phuketu. Zde si můžete zaplatit soukromé lekce jógy v okolí zeleně, která je oázou klidu. Jedná se totiž o jedno z nejkrásnějších míst na ostrově. Výuka probíhá s výhledem na překrásný cíp ostrova na soukromé pláží Sri Panwa. Resort nabízí i kurzy vaření.

Sem musíte: Nejromantičtější místa z celé Evropy? Londýn, Santorini a další

Jak si naplánovat dovolenou tak, aby v ní byl zahrnut i trénink

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit