Plus size fashion bloggerka Margie: Její modely si zamilujete

Redakce

Jsme velmi rádi, že vám můžete představit módní bloggerku Margie Plus, která také pracuje jako stylistka, spisovatelka a dokonce i zpěvačka. Možná už ji znáte. Margie na svém blogu píše o módě a vkládá zde také mnoho outfitů, které jsou v plus size stylu. Musí se jí nechat, že s módou to umí.

Margie míchá sportovní street style s těmi nejčerstvějšími trendy. Popravdě vůbec nevadí, že se jedná o plus size modely, protože výsledek je jednoznačně úžasný a může inspirovat leckoho.

Margie miluje výstřední kousky ve spojení se street stylem a také ráda míchá ty nejrůznější barvy s různými střihy. Což je na jejích outfitech již na první pohled vidět. Její láska k barvám se také velmi často projevuje i na vlasech. Ráda si je totiž obarví klidně na žlutou či růžovou.

Margie se rozhodla psát blog módě právě proto, že se mnoho žen bojí trendy odvážných a extravagantních kousků právě kvůli svým ženským křivkám. A to je blbost! Sama se tak chtěla stát inspirací právě pro ně a to je jí povedlo. Díky své lásce k módě inspiruje miliony žen po celém světě, kterém ukazuje, jak na to. Podívejte se do galerie a třeba i právě pro vás bude tahle skvělá žena inspirací.

Hit na léto: Budou se nosit bralette podprsenky

Video: Co dokáže tato žena s make upem, to nepochopíte