Přehled: Zajímavé elektronické události, které se budou konat v lednu a únoru v ČR

Redakce

Co nás čeká za elektro akce na začátku roku 2016? Mrkněte se na náš přehled.

Na konci ledna poctí Prahu svým vystoupením mladá krev z Hospital a RAM Records. Přijíždí dvojice talentovaných hudebníků a producentů Fred V & Grafix, kteří přivezou svou typickou směs liquidu a melodického až euforického drum&bassu. Oblíbenou dvojici v Roxy doplní 21letý kanadský talent Bensley a za mikrofonem MC Dynamite. Datum: 29. 1. 2016.

Do Roxy poprvé přijíždí amsterdamské Djské a producentské duo Detroit Swindle. Zjistíš, proč jsou teď jedním z nejvíce skloňovaných jmen současné klubové scény. Čeká tě deephouse ochucený těmi nejméně očekávanými ingrediencemi. Datum: 26. 2. 2016.

Nemají rádi škatulky, milují Berlín, nebojí se experimentovat a neradi se nechávají ovlivňovat. Do Prahy do Roxy míří další zástupci Solomunova německého labelu Diynamic, mistři producentského řemesla, kteří neváhají vystoupit z davu a vydat se ještě nikým neprošlapanou cestou, Kollektiv Turmstrasse. Datum: 5. 2. 2016.

The bossman is back! Majitel Hospital Records Tony Colman aka London Elektricity vydal v listopadu své šesté studiové album Are We There Yet?. V rámci turné k novému LP zavítá v únoru i do Prahy a kam jinam, než do svého oblíbeného klubu Roxy Velkého šéfa doprovodí svou deepovější selekcí britský producent Lynx a příběh celé show odvypráví MC Wrec. Datum: 12. 2. 2016.

Video, které vás dostane do kolen: Dívky na hoverboardu tančící na písničku Biebera předvádí dechberoucí kousky

Bowie se svým novým albem posmrtně dobyl americkou hitparádu, předběhl i Adele