Proč jste ve svém životě nespokojení? Napoví vám to znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Máte pocit, že je váš život momentálně o ničem? Stojíte pořád na jednom místě a nejste z toho zrovna dvakrát nadšení? Znamení zvěrokruhu vám prozradí důvody, proč nejste se svým životem spokojeni.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Dělá vás nešťastnými to, že se neženete vstříc výzvám. Beranům se obecně poměrně dobře daří pod tlakem. Rádi s někým bojují, argumentují a boří původní pravidla. Konkurence je vždy nutí k tomu, aby se rozvíjeli a rostli. Pokud nevyhledáváte výzvy, jste pravděpodobně hladoví a nespokojení sami se sebou.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Nemáte v životě tu správnou estetiku. Může to znít trochu povrchně, ale vy potřebujete mít kolem sebe jen krásný prostor, abyste se v něm cítili dobře. Tím máme na mysli, že se potřebujete obklopovat nejen dobrými přáteli, ale i věcmi. Musíte své okolí vyselektovat jen na opravdové přátele. Zároveň máte rádi drahé věci, oblečení a boty, takže si je hned jděte koupit. Záleží vám také na svém vzhledu, potřebujete o sobě trochu dbát.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Ke spokojenému životu potřebujete mít směr. Sami většinou víte, kam chcete směřovat. Problém je v tom, že často nemůžete najít vhodnou cestu ke svému cíli. Budete šťastní až tehdy, pokud si budete jisti, že svoji energii investujete správným směrem.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Setrváváte pravděpodobně ve špatné společnosti. Pokud jde o vztahy s jinými lidmi, jste velmi emocionální. Necháte se snadno ovlivnit jedinci okolo. Snažíte se být všem vždy nápomocni, ale zapomínáte na sebe. Dávejte si pozor, na jakou partu narazíte. Možná byste se měli od všech alespoň na chvíli odpoutat a stát se samostatnou jednotkou. Jedině tak rozpoznáte svoji hodnotu.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Lvi jsou nejšťastnější, když můžou být sami sebou. To je však pro ně občas problém, protože jako osobnost se poměrně rychle vyvíjejí. Někdy se stává, že se sami v sobě nedokáží vyznat a nerozumí si. Nesnášejí chaos, proto je vnitřní nestabilita trápí. Nyní potřebujete hledat své vlastní já, můžete začít třeba meditací.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Panny se příliš starají o to, co si o nich ostatní lidé myslí. To je jejich velký problém. Vyplýtvají na to spoustu energie. Snaží se chovat tak, aby se co nejvíce zalíbili ostatním. Vy jste pravděpodobně nešťastní, protože žijete život někoho jiného. Začněte žít více život pro sebe a budete spokojenější.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Váhy se cítí nespokojené, pokud nemůžou najít rovnováhu mezi prací a láskou. Energii většinou investují buď do svých snů a cílů, nebo do partnerského vztahu. Nemají většinou dostatek síly, aby tyto dvě životní složky vyrovnaly, protože jsou pro ně obě dvě velmi důležité.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Štíři často nedokáží ukočírovat své myšlenky a soustředit se jen na důležité věci. Neumí rozlišit podstatné záležitosti od těch nepodstatných. Často podléhají svým iracionálním úvahám a reagují impulzivně. Z toho důvodu jejich život představuje jeden velký chaos. Musíte se soustředit na jednu věc a jít si za ní, jinak se v životě budete neustále ztrácet.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Střelci potřebují být neustále v pohybu. Uspokojí je jedině nepravidelný život a zážitky. Pokud nedostávají to, co chtějí, ztrácejí motivaci jít si za svými cíli. Střelci si možná myslí, že jejich život bude ideální, když si postaví domek se zahradou a založí si rodinu. Není to však pravda. Pokud rodinu neskombinují s dobrodružstvím, nebudou nikdy opravdu spokojeni.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Kozorozi potřebují pravidelný režim. Pokud se v některých dnech vychýlí z normy, budou z toho nervózní. K tomu, aby byli šťastní, se potřebují usadit. Mít milující protějšek a fungující rodinu. Vše však musí mít svůj řád, jinak budou nespokojení.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Vodnáři ve svém životě touží hlavně po úspěchu. Pokud mu nevěnujete dostatečné úsilí, pravděpodobně to daleko nedotáhnete a to vás začne frustrovat. Musíte mít pocit, že pracujete na něčem velkém. Pusťte se hned s chutí do práce.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Ryby jsou kreativní stvoření. Potřebují neustále vymýšlet či vyvíjet nové věci. Vás jistě nadchne psaní knih či práce v podnikatelské sféře, kde máte možnost realizovat své nápady. Pokud se kreativně nerozvíjíte a jste zaseklí, nemůžete se divit, že se cítíte nespokojeně.