Michaela hejtuje, že má bývalka vždy navrch

mim

Najít si nového kluka znamená, že se budete muset mimo jiné vypořádat s jeho bývalou přítelkyní. A řeknu vám smutnou pravdu - ta buchta má vždy navrch! Proč?

Zná ho lépe než vy. A to se týká toho, co rád jí, na jaké filmy se s chutí dívá, a třeba i toho, co má rád v posteli. Samozřejmě můžete být ve všem lepší než jeho ex, ale ne všechno odhalíte hned, něco chce čas. Proto na začátku prohráváte. Ale nebojte se, vše se dá dohnat, ne-li předehnat!

Největší peklo nastává, pokud váš nový kluk a jeho ex nejsou na nože, ale jsou kámoši. Au! Nezbývá vám, než se s tím srovnat. Rozhodně se nesnažte s ní bojovat, ať už jakkoli podle. Ta holka ho zná jako svoje boty a tenhle boj byste hodně rychle prohrály, holky.

Sranda je, když má jeho bývalka tendenci vašeho kluka označovat na fotkách na Facebooku, na kterých on vůbec není, psát mu veřejné vzkazy na facebookovou zeď nebo ho zvát na akce, kam tuší, že vy nebudete chtít. A víte co? On vždycky půjde! Protože ona má prostě navrch. Nevěšte ale hlavu, tenhle stav přejde. Jen se modlete, aby přešel dřív, než budete fresh bývalka vy.