Rytmus je jediný hříšník. Dokáže to na nové desce

Redakce

Po Vecovi (zpráva) a Egovi (zpráva) je tu další rapper ze slovenské party, který chystá novou desku. Na 7. prosince se s albem Jediný čo hřeší přihlásil Rytmus.

Deska navazuje na několik let starý titul Si zabil, který byl sbírkou singlů, rarit a hostovaček. I Jediný čo hreší je kolekce nahrávek, které Rytmus posbíral za poslední měsíce; na albu se tedy objeví i klipovka Jebe. Kromě několika společných skladeb (Embassy, polský rapper Sobota, Mad Skill) a remixů (Príbeh, Mama, Hip hop pojde hore) deska obsahuje i několik novinek.

Rytmus se spolu s Egem proslavil v hiphopovém uskupení Kontrafakt, sólově na sebe upozornil alby Bengoro a Kral. Loni vydal desku Fenomén a proslavil se také jako porotce v talentových soutěžích. V poslední době je o něm slyšet zejména v souvislosti s jeho přítelkyní Darou Rolins. (sli)

Rytmus – Jediný čo hřeší
Bomby (Sergei Barracuda Remix), Už bolo toho moc, Monopol, 8. október, Pome sa zblázniť, Pravdivé lži (+ Embassy), Stoprocent 2 (+ Sobota, Kool Savas, Gural, Wall-E, Bigz), Príbeh (Laris Diam Remix), Technotronic Flow, Jebe, Fajnová (+ Igor Kmeťo), Mama (+ Alex Sási), Hip hop pojde hore (Remix), Pravdivý príbeh