SaSaZu – největší taneční parket ve střední Evropě


Máte rádi house a hlavně chodíte rádi do velkých klubů mezi spoustu lidí? V Praze - Holešovicích nedávno otevřeli SaSaZu, klub s největším tanečním parketem ve střední Evropě. Areál River Town Prague, kde dřív bývala jatka, nezapře industriální ráz – hala má vysoký strop a celkově je to tady velmi prostorné.

Tanečnice v novém pražském klubu SaSaZu
Foto Jana Julínková

Interiér klubu SaSaZu v areálu holešovické tržnice je zpracovaný nápaditě a citlivě k původní stavbě. Jste-li milovníky monstrózních party (celková plocha klubu 5500 metrů čtverečních), budete tu ve svém živlu. Zaujmou vás prosvětlené pláty železa s vyřezávanými ornamenty či veliké závěsné lustry připomínající lampióny. Osvětlení zajišťují tři stovky inteligentních světel, fialových či modrých, s nejmodernějšími efekty. V přítomnosti umělé mlhy si budete připadat jako někde ve vesmíru. Pokud máte rádi spoře oděné go-go tanečnice, jistě si přijdete na své. S úchylkou na holky ve stříbrných helmách budete spokojeni dvojnásob (i když příště nejspíš kostýmy vymění).

Nápaditě členěným prostorem je restaurace, v komplexu se nachází 100 metrů barů. Zaujmou například i záchodky: na zemi dámských toalet vás překvapí digitální obrazovky, na kterých se promítají motivy stylizovaných okvětních plátků ve vodě.

Prostor pro rave či house party
Pobyt v klubu si tedy můžete vychutnat… Má to však dva háčky. Tím prvním je samotný vstup do budovy. Před vchodem stojí několik bodyguardů, kteří určují, kdy a kolik lidí najednou vejde dovnitř. Další část ostrých hochů pak střeží vchod na balkonky, kam smí jen VIP hosté. Asi to tak musí být, ale dojem z toho je lehce policejní. Tím druhým háčkem jsou ceny na baru. Obsluha je příjemná, ale vaše peněženka se prohne. Třetinka piva Heineken za 60 Kč je nejlevnějším alkoholickým nápojem.

Klub SaSaZu je prostor pro rave či house party. Pokud je to přesně to, co vám v nabídce nočního pražského života chybělo, pak se sem můžete vypravit. Ale jestli dáváte přednost osobnějším podnikům, asi to pro vás nebude to pravé ořechové.

SaSaZu
River Town Prague
Bubenské nábřeží, Praha – Holešovice