Sexuální poradna pana tuleně: Mám ráda divočejší sex a můj přítel mi nestačí. Co mám dělat?

Michaela Maršálová

Dobrý večer milý tuleni, mám takový problém. Svého přítele miluji, ale po sexuální stránce mi prostě nestačí. Nestíhá mě. Mám ráda divočejší sex, ale on je vždycky hned hotový a pak už nechce, takže se musím dodělávat sama. Aby netrpělo jeho chlapské ego, dělám si to potichu v koupelně a není to zrovna to pravé. Nevím, co s tím mám dělat. Vážně ho miluji, ale náš sex je dost neuspokojivý. Prosím poraď mi. Děkuji Jaňulka.

Milá Jaňulko,

asi tě nepotěším. Ale myslím si, že stejně víš, jaká ode mě přijde odpověď. Radím ti se s ním rozejít. Láska je sice pěkná věc, ale pokud vám to neklape v posteli, nejede přes to vlak. Pokud ti nedokáže naložit jako malé cou*e, což očividně potřebuješ, jdi o dům dál. Věř, že spousta chlapů má mnohem větší výdrž než tvůj starej.

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!