Sexy Batman je fuč! Fešák Christian Bale kvůli roli přibral a je k nepoznání

ahu

Christian Bale patří k nejlepším hercům své generace a svědčí o tom i fakt, že se do každé své role maximálně ponoří. Pro tu další přibírá kila o sto šest a z miláčka žen se stává obtloustlík středního věku.

V Americkém psychu byl dokonalým (i když trochu šíleným) Adonisem. Pak fanoušky vystrašil ve filmu Mechanik, pro který shodil desítky kil a vypadal jako kostra potažená kůží. Když dostal roli Batmana, všechno to muselo zase zpátky a ještě navíc ve formě vymazlených svalů. Pak zase zhubl, aby byl co nejpodobnější drogově závislém exboxerovi Dickymu Eklundovi ve snímku Fighter, znovu přibral na Batmana a nakonec se nechal vyplešatět pro kriminálku Špinavý trik.

Ufff. Christian Bale se skutečně nebojí dát svým rolím vše, a to včetně extrémních fyzických proměn. Není tedy divu, že totéž dělá pro svůj aktuální film s názvem Backseat. Ten bude vyprávět o životě někdejšího viceprezidenta USA Dicka Cheneyho, a právě jeho má Bale ztvárnit.

Natáčení ale ještě ani pořádně nezačalo, protože Christian musí nejdřív pořádně přibrat. Nyní se objevil na tiskové konferenci a nutno říct, že mu to jde jedna radost. Jeho recept? Když se ho ptali, jak se na part připravuje, odvětil, že „zatím jen jí hodně koláčů“. To mu tedy hodně závidíme!

Na všechny hercovy neuvěřitelné proměny se podívejte do galerie.

10 totálně sexy herců, které letos uvidíme v našich kinech

Maskérce se klaníme: Poznáte, která sexbomba se schovává v kostýmu Alžběty I.?