Sexy Kristína má nový videoklip, tady ho máte

Redakce

Zpěvačka Kristína má nový videoklip k písni Ta Ne. V klipu si zahrál i známý slovenský herec Michal Hudák, kterému Kristína uteče od oltáře. Klip k písni si fanoušci doslova vyžádali, když měla na YouTube více než milión zhlédnutí. Zpěvačku čeká léto plné koncertů a příprav podzimního turné po Čechách i Slovensku. Užije si krátkou dovolenou v Toskánsku a na Slovensku.

Klip máte tady:

Zpěvačka, tanečnice a herečka Kristína Peláková představuje klip k humorné písni Ta Ne z výběrovky s názvem Tie Naj. Po spolupráci s Miroslavem Donutilem, Ondřejem Vetchým a Ladislavem Chudíkem si Kristína vybrala dalšího herce – Michala Hudáka. Ten se v klipu představí jako bláznivý východňárský muž, který se do zpěvačky na první pohled šíleně zamiluje. Spolupráci se skvělým moderátorem a bavičem, který je zároveň kmotrem písně Ta Ne, si Kristína nemůže vynachválit.

„Protože má písnička vtipný text, chtěla jsem, aby klip působil barevně, živě a měl vtipný příběh. Proto jsem na natáčení pozvala i Michala Hudáka. Je to opravdu skvělý bavič, úžasný herec a hlavně rodilý východňár, což si tato píseň tak trochu i žádala. Myslím, že díky němu klip nabral ten správný šmrnc,“ vypráví Kristína.

„V klipu se ocitnu dokonce i před oltářem. Samozřejmě s Michalem Hudákem, který mě v příběhu neustále pronásleduje a snaží se mě sbalit všemi možnými způsoby. Klip končí scénou, ve které mu uteču a místo mě mu děti jako nevěstu donesou kozu. On ji jen smutně políbí,“ směje se Kristína.