Skrillex a Diplo si založili kapelu Jack Ü, poslechněte si jejich písničku

Redakce

Producent Diplo a DJ a hudebník Skrillex se spolu se zpěvačkou Kieszou sešli ve společném projektu Jack Ü. V uplynulých týdnech se představili na několika vystoupeních, nyní vydávají singl. Vokál ve skladbě Take Ü There obstarala pětadvacetiletá kanadská zpěvačka Kiesza, jejíž skladba Hideaway se hrála i v Česku. 

Skrillex začínal jako zpěvák v post-hardcorové kapele, později se osamostatnil a dnes patří mezi respektované hudebníky. Ačkoli je nyní především tváří dubstepové scény, k rocku má stále blízko, v roce 2011 například spolupracoval s nu-metalovými Korn.
Diplo se jako producent podílel na mnoha mainstreamových nahrávkách, dělali s ním Madonna, Beyoncé nebo Justin Bieber. Zároveň má Diplo vlastní dance-hallový projekt Major Lazer, jehož koncertní smršť zažila i Praha. (sli)

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/165217222″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]