Tipy na nejlepší halloweenské rande podle toho, co jste ve znamení

Pavla Gabrhelíková

Říkejte si co chcete, ale podzim má něco do sebe. Jestli jste na začátku nového vztahu, měli byste toho využít.

 1. Beran. Vydejte se na procházku alejí stromů s oranžovým a žlutým listím. Chůze vám pomáhá třídit myšlenky a dokážete se lépe vyjadřovat. Když někde sedíte, padá na vás nervozita. Procházka podzimní krajinou to vyřeší.
 2. Býk. Vy si potřebujete svoje rande prověřit. Nebudete chodit s žádnou fňuknou. Proto doporučujeme zajet s láskou kempovat. Hned se uvidí, jestli je pro vás ta pravá, nebo ten pravý.
 3. Blíženec. Pozvěte protějšek na kvalitní dýňové latté do oblíbené kavárny. Skvěle si popovídáte a v tomto nevypočitatelném ročním období se hezky zahřejete.
 4. Rak. Nachystejte společně tematické občerstvení pro přátele. Budete spolu nejdřív sami a pak se skvěle pobavíte ve více lidech. Pokud hledáte vhodný okamžik na to, abyste představili svůj protějšek přátelům, je teď ta pravá chvíle.
 5. Lev. Společné dlabání dýní vás bude oba bavit. Navíc budete moct předvést, jak jste šikovní. Pak společně dovnitř vložte svíčku a pyšně se koukejte, jak hoří.
 6. Panna. Panny, milujete luxus, ale největší radost máte z těch nejobyčejnějších věcí. Jako je třeba povídání v parku plném krásně barevného listí. Vezměte si s sebou termosku plnou dobrého kafe a nechte se s přibývajícími hodinami a padající tmou od své lásky zahřát.
 7. Váhy. Jděte na halloweenskou procházku. Nezřídka se vám stává, že se z přátelství stane něco víc, proto pokud jste opět uvěznění v podobném dilema, jděte se projít dýněmi vyzdobenými ulicemi, prohlédněte si dětské masky a dejte si společně dýňový koláč. Budete se cítit příjemně a nevytvoříte tak žádný nátlak na protějšek.
 8. Štír. Běžte si společně vybrat párové kostýmy. Nebo je společně vytvořte. Je nám jasné, že si vyberete něco sexy. A možná vás to tak rozvášní, že místo halloweenské párty zůstanete v posteli.
 9. Střelec. Udělejte si halloweenský roadtrip. Vyhnete se tak celému tomu umělému hypu z nějakého amerického svátku a budete si moct dělat legraci z nově nastalých situací. To je přesně pro vás. Nejlépe když cíl vaší cesty bude nějaký strašidelný opuštěný dům.
 10. Kozoroh. Milujete jídlo i jeho nakupování. Proto svou potenciální lásku vezměte na nákupy na farmářské trhy, a pak jí doma uvařte. Nebo si zajděte na halloweenskou večeři při svíčkách.
 11. Vodnář. Mrkněte se na horor. Jestli váš protějšek neholduje temuto žánru, vyberte něco tak šíleného (jako horor o zombie ovcích), že se nebude moct bát. Navíc si tak užijete spoustu zábavy jen ve dvou.
 12. Ryby. Najděte, kde se ve vašem okolí koná nějaký halloweenský festival. Ukažte protějšku, že nejste jen zamyšlení a depresivní. Vy se totiž umíte radovat z maličkostí. Jen k tomu často není tolik prostoru…