Jak se podle horoskopu chováte, když někdo ignoruje vaše zprávy

Pavla Gabrhelíková

Každému se to někdy stalo, každý se s tím vyrovnává jinak. Jak reagujete, když vás někdo ignoruje po zprávách, podle toho, co jste ve znamení?

 1. Beran. Jste frustrovaní a otočíte volant do smyku. Nenávidíte pomyšlení, že se o vás někdo zajímá ještě méně než vy o něho.
 2. Býk. Jste přesvědčení, že je osoba, kterou se snažíte kontaktovat, zaneprázdněná prací, rozbil se jí telefon nebo je na návštěvě blízkého v nemocnici. Dáváte příležitost vše vysvětlit, protože si odmítáte připustit, že jste ztráceli čas s někým, kdo na vás kašle.
 3. Blíženec. Pravděpodobně si ni nevšimnete, že vás někdo ignoruje. Máte tolik práce, zájmů a nápadů, že na takové blbosti nemáte čas.
 4. Rak. Analyzujete každý detail života dotyčného na sociálních sítích. V každém příspěvku hledáte odpověď na své otázky. Napadají vás naprosto šílené scénáře, z nichž všechny zahrnují to, že vás druhá strana podvádí, nenávidí nebo chce zranit.
 5. Lev. Zveřejňujete nejatraktivnější fotografie a poctivě lajkujete všechny fotky svých idolů opačného pohlaví. Nikdy byste nepřipustili, že je to vaše taktika, ale snažíte se tak vyprovokovat ignorujícího k reakci.
 6. Panna. Neustále sledujete, jestli objekt vašeho zájmu viděl některý z vašich Instastories nebo se mu líbila nějaká vaše fotka. Postujete takové příspěvky, na které prostě musí reagovat. A samozřejmě dosáhnete svého.
 7. Váhy. Posíláte další zprávy a snažíte se sami sebe přesvědčovat o tom, že vás dotyčná osoba neignoruje schválně, protože by vás to uvedlo do rozpaků.
 8. Štír. Svěřujete se kamarádům o tom, jak je to matoucí a kolik smíšených signálů vám tento člověk poslal. Pak jdete někam flámovat a jednoduše najdete někoho, kdo s vámi komunikovat bude.
 9. Střelec. Dáte protějšku ochutnat jeho vlastní medicínu. Pokud odpoví, necháte ho čekat na odpověď stejně dlouho.
 10. Kozoroh. Prostě jdete dál. Rozhodnete se, že vám daná osoba nestojí ani za pohled. Odstraníte konverzaci, telefonní číslo a zavřela se voda. Když se bude chtít připlazit zpátky, nemá šanci.
 11. Vodnář. Napíšete dlouhou zprávu, ve které popíšete všechny důvody toho, proč se cítíte ublížení. Doufáte, že alespoň dostanete důvěryhodnou odpověď. Přece si ji zasloužíte!
 12. Ryby. Přísaháte, že jste s tímto člověkem skončili. Přísaháte, že s ním už nikdy víc nepromluvíte. Ale stačí pár zpráv a protějšek si vás hned získá zpátky. Odpouštění, to je vaše parketa.