Video: 100 °C provádějí fanoušky po své dovolené v Thajsku

Redakce

Mariánskolázeňská kapela 100 °C přináší fanouškům uprostřed zimy home-made letní klip. Natočila ho na cestě do Thajska a doprovází písničku Freaky Boys ze stejnojmenného alba.

Klipem skupina navazuje na videa k písním Nobody Feels Good a Eye For An Eye. Zatímco předchozí dílka spojovalo téma boje o vítězství (první klip reflektuje vztah se synem zasazený do prostředí automobilových závodů, druhý využívá estetiky šermířského souboje), třetí video je příběhem, který charakterizuje „dobrodružství, objevování a nespoutanost“.  

Rozhovor: Při skládání písniček jsme tančili šamanské tance

Video točil baskytarista kapely 100°C Ondřej Urbanec. Pro klip jsme tentokrát zvolili v současné době velmi populární formát inspirovaný počítačovými hrami, který prezentuje příběh z pohledu hlavního hrdiny. Tím je freaky boy, bláznivý kluk, jenž  si užívá dobrodružný road trip po Thajsku, kde v sobě objevuje své nespoutané já. Děj začíná na letišti, kde potkává nové kámoše a holku, do které se během road tripu zamiluje. Vše končí proskočením ohnivého kruhu, jedná se o symbol nevázanosti, kterou v sobě má každý z nás, ale málokdy jí může dát zcela volný průchod,“ říká Urbanec.

Nejbližší koncert kapely se uskuteční 13. února 2015 v klubu La Loca. (red)