Štítek Reklama
25. 4.2016

Zkuste to doma jinak - designověji!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Změna je život a platí to ve všech ohledech včetně stylu bydlení. Pokud chcete trochu změnit image svého bytu či domu, tak mrkněte na následující tipy, třeba se vám něco zalíbí. A věřte, někdy stačí i málo ke skvělému efektu.

  • Plechovka jako držák na kartáček - Skvělý nápad jak využít plechovku od svého oblíbeného nápoje. Vypijete, trochu zmáčknete, pokud chcete, obarvíte, a máte originální stojan na kartáček. Vlastně nejen na něj.

  • Květináč z PET lahve - Řekněte sami, nevypadá takovýto květináč fantasticky? A přitom je to celkem jednoduché. V PET lahvi vyříznete okýnko, vyplníte hlínou, zasadíte kytku, hrdlem doplňujete vodu a máte hotovo. Lahodí to oku, ušetříte peníze a navíc pomůžete přírodě.

  • Svícení jako z lesa - Pokud jste milovníky dřeva a rádi chodíte relaxovat do lesa, pak je tento lustr jako stvořený pro vás. Romantika a svěží prostředí je zaručeno.

  • Spirálové umyvadlo - Spirály, ulity nejsou inspirující jen pro malíře či sochaře, kteří tento tvar využívají ve svých dílech. Efektivně a designově může tento prvek vypadat v koupelně jako umyvadlo. No řekněte sami!

  • „Přírodní” obývák - Přírodní materiály patří nyní bezesporu k jedním z nejoblíbenějších materiálů. Vyrábí se z nich všechno možné, a když je zkombinujete se syntetikou, může vzniknout něco nádherného, třeba jako tento obývací pokoj s dominující dřevěnou stěnou, dřevěným stolkem a paletami jako součástí obývací stěny. Praktické, krásné, útulné.

Video a foto: Umělecký pár vytvořil neuvěřitelnou chatu z recyklovaných oken

S těmito tvořítky na led na párty zazáříte

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama