Nejlepší aplikace pro pejskaře: Díl 1.

Pavla Gabrhelíková

Češi jsou národem milovníků psů, o tom žádná. Tak proč nezatáhnout do digitálního světa i pejskařství? Vyberte si v prvním díle o aplikacích pro zapálené pejskaře tu, která je jako navržená přesně pro vás.

Tagg

Aplikace, která v podstatě funguje jako sledovací zařízení na obojku vašeho psa. Sleduje, jak je daleko a jestli nepřekročil hranice bezpečné vzdálenosti, které jste nastavili. Hlídá taky, jestli má váš pes během procházky dostatek pohybu. Musíte sice přikoupit i čip, který psovi připnete k obojku, ale jestli je váš čtyřnohý miláček provařený útěkář a vám se nechce znovu platit za další vysvobození z útulku, je to skvělá investice.

Aplikace Tagg

DoggyDatez

Platforma pro majitele psů, kteří svým mazlíčkům chtějí domlouvat společné venčení. Označíte místo, na které chodíte, a sledujete, kdo další tam chodí venčit. Psí kamarády můžete hledat podle pohlaví svého i svého psa, stejně tak podle věku.

DoggyDatez

PetChatz

Tohle už je trochu úlet. Pokud si se svým mazlíčkem potřebujete volat a víte, že bez vaší přítomnosti se prostě neobejde, doporučujeme appku PetChatz. On uvidí vás na přístroji přidělaném kezdi a vy uvidíte jeho přes kameru v něm instalovanou. Když pochopí, jak systém funguje, může vám dokonce zavolat. Trochu se plácnete přes kapsu, ale co byste pro ty naše chlupáče neudělali, že?

iCam

Špionážní appka, díky níž budete vědět, co váš pes dělá, když je sám doma. Obzvlášť to ocení asi novopečení pejskaři, kteří nechávají svého čtyřnohého drahouška doma poprvé. Aplikace iCam není určená speciálně zvířatům, je to prostě šmírovací zařízení, kterým se dá sledovat cokoliv se u vás doma děje.

Aplikace iCam

Petoxins

Pokud nechováte psy padesát let, a možná ani tehdy ne, těžko budete vědět, co všechno jim může uškodit. Věděli jste, že jsou pro ně škodlivé třeba tulipány? V této aplikaci jsou všechny jedovaté rostliny, které by mohl vás pes sežrat a mít velké nepříjemnosti.

Aplikace Petoxins