10 celebrit, které měly velké trable s líbacími scénami

Pavla Gabrhelíková

Taky se někdy zamyslíte nad tím, jak probíhá natáčení některých skutečně pikantních filmových scén?

  1. Julia Roberts a Denzel Washington. Denzel líbací scény ve filmu Případ Pelikán zvrtal tolikrát, že už tím lezl režisérovi na nervy. Pak se nechal slyšet, že to bylo proto, že se bojí, že mu to jeho fanynky nikdy neodpustí. No jasně.
  2. Kirk Cameron. Ve filmu V jednom ohni je líbací scéna. Hlavní hrdina se má líbat se svou manželkou. Kirk proti ní protestoval, protože slíbil své ženě, že nikdy nepolíbí žádnou jinou. Režisér přepsal scénář a scénu situoval tak, aby byla vidět pouze silueta. Pak do líbací části obsadil Chelsea Noble, Kirkovu skutečnou manželku.
  3. Alyson Hannigan a Jason Segel. Ti na sobě museli být v seriálu How I Met Your Mother nalepení fakt často, vzpomínáte? To by nebyl problém, kdyby Jason nebyl silný kuřák. Alyson nesnášela, že chutnal jak popelník.
  4. Kevin Hart a Dwayne Johnson. Kevin s tím měl ve filmu Centrální inteligence od začátku velký problém. Pak to ale vypadalo, že by bral výhradně filmy, ve kterých bude muset líbat jiného chlapa.
  5. Brad Pitt a Cate Blanchett. Brad nikdy s líbacími scénami problém neměl. Dokud se neoženil s Angelinou. Při natáčení Podivný případ Benjamina Buttona odmítl líbat Cate, protože nechtěl mít pak doma peklo. Nakonec jí ale stejně pusu dal.
  6. Vanessa Hudgens a James Franco. V rozhovoru pro Hudgens’ confessed prohlásila, že by raději líbala holku než znovu Jamese. Ale jejich scéna nebyla tak zásadní, aby se nedala vystříhnout, takže všichni si myslí, že jenom dělá ramena.
  7. Neal McDonough. Vykopli ho z televizního seriálu Scroudels, protože nesouhlasil s milostnou scénou. Nepřišlo mu to vhodné z toho důvodu, že má doma manželku a tři děti. A takoví chlapi ještě existují?
  8. Eric Stonestreet a Jeese TylerFerguson. Párek gayů z The Modern Family působí velmi věrohodně navzdory tomu, že Eric není gay. Fanoušci si postupem času začali všímat, že se v seriálu nikdy nelíbají. Eric jim chtěl dokázat, že s tím nemá absolutně žádný problém, takže v novějších dílech můžete vidět o dost víc fyzického kontaktu.
  9. Carey Mulligan a Johnny Depp. Carey nějak nezvládla čelit Johnnymu šarmu. Byla z něho tak hotová, že všechny společné scény neustále kazila. Líbací scénu museli opakovat šestnáctkrát.
  10. Julia Roberts a Nick Nolte. Tentokrát to bylo ze strany Julie. Mimo scénu se ti dva nemohli ani cítit! Nenáviděli se tak, že museli většinu scén natáčet zvlášť a Julia i po dvaceti letech tvrdí, že horšího hereckého parťáka nezažila.
The Modern Family a Camovi nejlepší momenty