10 příznaků, že jídlo a láska prochází žaludkem (odpozorováno u vedlejšího stolu)

Redakce

Toto je prostý příběh o tom, že není třeba utrácet tisíce za rádoby luxusní menu a zabývat se komplikovanými gastro obřady, které lásku (k jídlu) stejně nenahradí. Čtěte,

  1. Jste dva a mate rádi jídlo. A jíst spolu vám dělá dobře. Baví vás to.
  2. Nejste pár, který musí předstírat, že je blázen do filozofie a rozebírat poslední trendy v módním průmyslu. Jde vám o kvalitní jídlo.
  3. Svůj vztah oslavujete něčím jednoduchým a většinou u toho nekřičíte. Výjimečně slastně zaúpíte při orálním orgasmu z vychutnávaného pokrmu.
  4. Vždy registrujete, jak jídlo chutná, bez ohledu na to, jak vypadá. Nedáte na snobské magazíny o jídle a už vůbec nedovolíte, aby vás v chuťových preferencích ovlivňovaly. Víte, že nejlepší místa na jídlo nepotřebují reklamu.
  5. Víte, co to je žít pro jídlo, ne jíst pro přežití.
  6. Hodnotíte kvalitu charakteru ostatních podle trpělivosti vychutnat si baštu a schopnosti naplno prožít znamenité jídlo.
  7. V létě grilujete na zahradě se sousedy, co dům dal, a v zimě se ve vánici brodíte sněhem do vyhlášené horské restaurace, kde si objednáte zapomenuté menu horalů. Spolu.
  8. Máte svoji oblíbenou restauraci, kam chodíte jednou měsíčně a vždy si dáte to samé. A plánujete to neměnit. Léta.
  9. Cítíte, že rituály spojené s jídlem by vám po tomto vztahu chyběly. Společně vzpomínáte na místa, kde jste jedli.
  10. Radujete se ve dvou z těchto drobných radostí a je to příjemné. Někdy vám probleskne hlavou, že jste pro někoho enormně přízemní, nicméně na druhou stranu příjemné vztahy trvají déle než ty nepříjemné.

10 typů sexu, které musíte zažít

5 věcí, které jsme se naučili ve dvaceti