10 typů holek, kterým je lepší se v posteli vyhnout: Krvelačné vampce, neuspojitelné mrše i spící panně (to je jasné)

Redakce

Potíž je trochu v tom, jak poznat, že s ní něco nebude úplně OK, včas. Většinou se vám rozsvítí až při akci a to bývá už pozdě. Jemné náznaky je možné rozpoznat s trochou cviku během běžné konverzace. Není to ovšem absolutní, každá žena je jedinečná a mění své nálady podle nálady.

  1. Krvelačná vampka. Může to mít ráda tvrdě, ale moc je moc. Kouše a škrábe do krve. A ta do postele nepatří.
  2. Neuspokojitelná mrcha. Ne a ne se udělat a vás už z toho tělocviku bolí celé tělo i jazyk. A jak to poznat předem? Znamením může být neustálé si stěžování.
  3. Spící panna. Leží a nic. A vy se máte snažit. Zaručené ochabnutí pak způsobuje komentář: “Dělej.” Aspoň víte, že není mrtvá.
  4. Asi vám to řekne. Pokud ne, vodítkem může být rozpačité líbání a vůbec rozpačité všechno. (ale někteří pánové to vyhledávají)
  5. Vypracovaná akrobatka. Mění pozice každých 15 sekund a není to vůbec sranda. Je to makačka.
  6. Beznadějná romantička. Jedno slovo – předehra. Ona to nedělá, miluje se. Hladit tělo I duši je její motto. Na konci se pak může i rozbrečet.
  7. Ukecaná. Musí všechno komentovat do posledního detailu. Bohužel okořenit to nějakou sprosťárničkou není její šálek čaje.
  8. Decibelka. Zvyknout se dá na všechno, ale tahle holka u toho dělá fakt kravál. Mohla by se krotit, bubínky máte jen jedny a sousedi už vás nezdraví.
  9. Špindíra. Kdo zažil i nepěkné čichové vjemy, ví své…
  10. Aseptická. Opak špindíry, takže trochu lepší. Ovšem musí být sterilně vydrhnutá a vy s ní. Kondomy nejlépe dva na sebe a žádný orálek se nedělá, poněvadž se jí to hnusí. Jo a nelíbat.

16 nestoudných lží, kterými muži krmí ženy: Zlato, dopiju a jdu

10 tipů, co dělat na Valentýna, když jste singl