10 znamení, že vaše děvče je nejvíc cool holka, jakou kdy sbalíte

Kateřina Horáková

Některé holky jsou prostě každým coulem cool. Změní vám život a zamilujete se do nich tak mocně, že si je buď vezmete, nebo s nimi hodně dlouho budete každou další srovnávat. Jak poznáte, že vaše aktuální bejby patří mezi taková děvčata?

 1. Váš bordýlek ji nechává chladnou
  Pokud zrovna nežijete s mývalí rodinkou a plíseň ve vaší koupelně se samovolně nepohybuje, vaše rozházené oblečení nebo neumyté nádobí ji nijak nestresuje. Naopak, ráda tam občas něco přidá.
 2. Nenaléhá na vás kvůli vašim (zlo)zvykům
  Buzerovat vás kvůli něčemu, co děláte, nebo naopak neděláte? To je práce vaší mámy. Vaše holka vás má ráda tak, jak jste, se všemi klady i zápory, žádnou změnu po vás nechce.
 3. Automaticky vám nechává prostor pro sebe a kámoše
  Zrubat se jako mentál? Přitáhnout domů za svítání a s vypnutým telefonem? Žádný problém. Vaše děvče chápe, že mejdany s kluky jsou důležitou součástí vašeho života a rozhodně si nepředstavuje, že tam děláte nepřístojnosti. A pokud je děláte, styďte se, protože tahle holka je poklad a nezaslouží si to.
 4. Oba máte pořád svůj vlastní život
  Některé páry mají tendence propadat se do určité závislosti na sobě navzájem, to se ale o vás říct nedá. Stejně, jako vy paříte s kámoši, i ona chodí pořád ven s těmi svými. Máte čas věnovat se své práci i zájmům a všechno je v rovnováze.
 5. Kouká s vámi po holkách
  „Wow, teda to je ale kočička,“ ozve se a k vašemu překvapení to neříkáte vy, ale vaše holka. Žena, která umí ocenit pěknou kost, místo aby na ni házela žárlivé vražedné pohledy za to, že vám na ni sklouzl zrak, je neuvěřitelně cool.
 6. Nemluví o budoucnosti
  Abychom si rozuměli – hovory o společné budoucnosti jsou po jisté době zcela v pořádku a v normálním vztahu, když na ně náhodou přijde řada relativně brzo, by to neměl být problém ani tak. Jestli to vaše dáma chápe a není z těch, které po půl roce nezavřou pusu s nejrůznějšími svatebními narážkami, gratulujeme.
 7. Nemusíte před ní cenzurovat svůj smysl pro humor
  A taky se skoro vůbec neuráží. Vtípky nebo narážky vám s chutí vrátí, protože s cool holkami je zábava.
 8. Nikdy vás nenutí koukat na film, když ví, že chcete sledovat zápas
  Holka, která chápe vaši vášeň pro sporty a bez keců vás nechává je sledovat… Tak už máte koupený prstýnek nebo co?!
 9. Nešpehuje vás ani váš telefon
  V každém vztahu občas přijdou pochybnosti a každá holka má občas tendence zašvidrat na telefon svého milého. Ne tak vaše přítelkyně. Prostě vám věří (a upřímně, moc dobře ví, že lepší stejně nenajdete).
 10. Neskrývá svoje nálady
  Pověstná výměna otázky „Co ti je?“ a odpovědi „Nic“. Ženské prostě občas trpí výkyvy nálad. Pokud vás o tom ta vaše upřímně informuje a nedělá kolem toho drama, je to upřímná a otevřená buchta za všechny prachy.