11 důvodů, proč mít sex na jednu noc. Neváhejte a skočte na to!

Redakce

Přemýšlíte, zda někdy risknete sex na jednu noc? Je to zážitek, který by měl v životě prožít úplně každý. Nad ničím už nepřemýšlejte a hupsněte na to. Přesvědčíme vás hned několika důvody.

 1. Pokud zrovna nikoho nemáte, můžete se skvěle odreagovat od života plného stresu. Dobrodružství plné pozitivního adrenalinu vám rozhodně prospěje. Nudný život je jen pro nerdy. Tak s chutí do toho.
 2. Během náhodného sexu můžete vyzkoušet nějaké své úchylky, které jste se až doposud před stálými partnery styděli odhalit. Toho milence / milenku už nejspíš nikdy neuvidíte. Nemusíte mít strach, že se ztrapníte.
 3. Při sexu na jednu noc nasbíráte nové zkušenosti. Můžete jimi ohromit někoho dalšího, kdo vám skončí v posteli. Po více náhodných souložích budete mít tolik zkušeností, že se stanete sexuálními bohy. Ohromíte tím svoje sexuální partnery a vy si z nich budete moct vybírat.
 4. Můžete si dovolit být sobečtí a myslet jen na vlastní orgasmus. Na cizího člověka nemusíte brát žádný ohled. Věřte, že váš protějšek na tom bude úplně stejně. Oběma vám půjde jen o jedno – o vlastní uspokojení.
 5. Při sexu na jednu noc se pěkně nadřete. Budete to dělat ještě rychleji než králíci. Vypotíte pěkných pár kalorií. Díky tomu můžete protentokrát vynechat fitko. Pokud budete pravidelně praktikovat sex s náhodným protějškem, možná i zhubnete.
 6. Až se zase sejdete se svými přáteli, budete mít konečně zase příležitost se před nimi vyšvihnout. Peprná historka jistě u stolu všechny pobaví.
 7. Po dlouhé době se procvičíte v nasazování kondomů. Bez něj náhodný sex dělat nemůžete, protože byste si mohli odnést nepříjemnou pohlavní nemoc nebo dítě. Umět správně nasazovat kondom se hodí vždycky.
 8. Konečně máte zase sex, což je pozitivní samo o sobě. Můžete mít ze sebe dobrý pocit, protože jste někoho sbalili na soulož. Gratulujeme!
 9. Pokud v sexu na jednu noc budete jedničky, protějšek vám možná ráno připraví i snídani. V dlouhodobém partnerství se tento jev vyskytuje zřídkakdy. Takže si tuto výhodu náležitě užijte.
 10. Během náhodného sexu se nemusíte bát žádných závazků. V klidu si ráno sbalíte svých pár svých svršků a odejdete domů. Milence / milenku nejspíš už nikdy neuvidíte. V dlouhodobém vztahu je to jiné. Po sexu by vás vždy čekaly nějaké partnerské povinnosti.
 11. Nemusíte vůbec řešit, o čem si budete povídat. Sex na jednu noc může proběhnout beze slov. Je to tak nakonec lepší, hlas neznámého protějška by vám mohl zkazit požitek ze soulože.

17 NEJ hlášek Samanthy ze Sexu ve městě: Jdi k němu a vy*ukej mu mozek z hlavy!

18 mýtů o sexu, kterým ještě příliš mnoho lidí věří: Orál je bezpečný, HIV pozitivní nemohou být matkami a další žvásty