13 věcí, které dělají jen opravdu silné ženy. Patříte k nim?

Pavla Gabrhelíková

Velké holky vědí, že je v pořádku dopřát si volno, plakat a mít v životě jen lidi, kteří stojí za to.

 1. Pláč není projevem slabosti. Naopak. Vyžaduje sílu poslouchat své emoce.
 2. Každý den není posvícení. Život není jen duha a jednorožci. Někdy je to pěkný opruz. Jsou dny, kdy je lepší zůstat schovaný před světem v posteli.
 3. Milovat sebe sama je ta nejtěžší a nejlepší věc, kterou můžete udělat. Ne vždy vypadáte jako modelka z přední strany Vogue. A ne vždy je váš úsudek správný. I tak se ale člověk musí mít rád a respektovat to, kým je.
 4. Někteří lidé nestojí za vaši energii. Proto je lepší nechat je za sebou a žít svůj život bez nich. Je to smutné, obzvlášť, když jde třeba o nejlepší kamarádku, ale to je život.
 5. Nepotřebuje být ve vztahu jen proto, aby se cítila lépe. Láska není vždycky všechno. Jen člověk, který má nejdřív dobrý vztah sám se sebou, bude mít plnohodnotný vztah i s někým jiným.
 6. Nejhlasitější osoba není vždy ta nejchytřejší. Nejvíc jsou vždycky naopak slyšet ti, kteří nemají co říct. Přeřvávají svůj vnitřní strach a doufají, že tím získají jejich slova na důležitosti.
 7. Má právo odpočívat. NIKDO nemůže jet bez zastavení na 100 % věčně! Je třeba věnovat čas i odpočinku bez výčitek.
 8. Nemůže vědět, jak je kdo silný. Protože prostě neví, čím vším si prošel.
 9. Nikdy není hotovo. I když umí fakt dobře malovat nebo tančit, moc dobře tak ví, že je potřeba se neustále vzdělávat a zdokonalovat.
 10. I přesto, že o sobě pochybuje, nevzdává se. Ví, že překážky jsou součástí každé cesty k úspěchu.
 11. Opouští komfortní zónu. Protože až za ní začíná život. Dokud to člověk neudělá, nemůže čekat, že získá všechno, co chce.
 12. Miluje, jako by jí nikdo předtím nezlomil srdce. A to je sakra těžké!
 13. Ví, že může mít všechno. A tím myslíme šťastný vztah, úspěšnou kariéru i věrné přátelství.