5 nejpříšernějších a hlavně nikdy neobjasněných vražd

Paga

Vražda je příšerný zločin. O to horší to je, když nevíte, kdo vraždil, jak to udělal a proč. Tyhle vraždy mají společné právě to, že je nikdo neobjasnil, nevyřešil a vrah si v klidu někde běhal, nebo běhá dál po světě.

  1. Chlapec v krabici. Roku 1958 našli v pensylvánském lese v krabici tělo chlapce. Dodnes ho nikdo neidentifikoval. Poškození kůže naznačovalo, že byl naložený ve vodě a utrpěl vážné zranění hlavy, u kterého není možné určit, jestli se tak stalo před smrtí, nebo až potom. Dosud nikdo neodhalil jeho totožnost ani vraha.
  2. Nejproduktivnější násilník. A to pravděpodobně v celé historii. Na přelomu 70. a 80. let znásilnil nejméně 50 lidí. Svým obětem se vloupal do domu, a když měli zbraň, odjistil ji. Pak se jí stačilo špatně dotknout a oběti se sami zastřelili. S oblibou vyhledával páry. Když je znásilnil a jim se podařilo zavolat policii, podařilo se mu utéct přes ploty zahrad do tmy. Nikdy ho nedopadli.
  3. Ukradený boeing 727. Dva lidé v Africe ukradli americké letadlo. To by nebylo nejdivnější. Ale nebyli u toho žádní svědci a letadlo se už nikdy nenašlo. Nikdo nechápe, co se stalo.
  4. Japonský automat. V roce 1985 někdo nechal otrávené pití poblíž prodejního automatu. Někdo s ním pak doplnil automat a několik lidí umřelo. Identita vraha zůstává skrytá.
  5. Hinterkaifekovy vraždy. V roce 1922 v Německu bylo krumpáčem zavražděno šest farmářů z rodiny Hinterkaifekových. Stopy vraha vedly k farmě, ale z farmy už ne. Vraha nikdy nedopadli.