5 neomylných příznaků, že vaše kočka spí ještě s někým jiným: Její mobil je vždy displejem dolů…

Redakce

Zkuste si více a bez emocí všímat detailů, které se dají snadno interpretovat, jako že se nic neděje. Pak objevíte hustou manipulaci s vaší osobou.

  1. Dostává smsky, na které před vámi neodpoví. Většina holek odpovídá na smsky od kámošek obratem. Může se jednat o naprostou blbost, ale ji stojí odpověď za námahu. Pokud dostane smsku od nápadníka, přečte si ji a odpověď si nechá na později. Musí si to promyslet a před vámi se to nehodí. Jedna taková smska od pardála z Tinderu ještě nic neznamená. Ale když to trvá déle, měl byste pochopit, že nejste jediný na světě s penisem.
  2. Nenechává vás jí to dělat dole pusou. Proč asi? Protože tam byl před pár hodinami někdo jiný. A jí je to trochu blbé…
  3. Najednou vám dává orálky. Proč asi? Protože si vyčítá, že je dává i jinde a jinému. Tak vlastně můžete svému neznámému sokovi poděkovat.
  4. Je vyholená. Nebo je vyholená častěji. Měli jste ve vašem vztahu rutinu? Věděl jste, že to například děláte každou středu a teď ji v úterý vidíte se holit? Kvůli čemu asi…Připravuje se na pánskou návštěvu. Ovšem nikoliv tu vaši.
  5. Její telefon je vždy otočen displejem dolů. Nechce, abyste si všiml textovek typu: „Miláček z Lucerny nebo Borec ze sauny.“ Co by tak chtěla vaše dlouhodobá partnerka skrývat zrovna před vámi – svým přítelem. Jednoduše fakt, že si to pravidelně rozdává i s jiným. Tak a je to. Těchto pár detailů nemusí být 100 procentním ukazatelem, že krom vás obdělává její zahrádku ještě někdo další. Zkušenost ale ukazuje, že je lepší být připraven na spíše horší eventualitu, než tu lepší.

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)