6 celebrit, které někoho skutečně zabily

Pavla Gabrhelíková

Ve filmech se všichni mydlí hlava nehlava. Člověk tak někdy nabude pocitu, že zabíjení je normální. Jenže když se to stane ve skutečném světě, je to průšvih jako vrata.

  1. Matthew Broderick. Když byl herec na dovolené, neudržel auto ve svém pruhu a narazil do jiného auta, ve kterém byla matka s dcerou. Obě byly na místě mrtvé. Jediné, co z toho měl, byla pokuta 175 dolarů za neopatrné řízení.
  2. Sid Vicious. V hotelovém pokoji ubodal svoji přítelkyni. Byl prý pod takovým vlivem drog, že si to nemůže pamatovat. Než ho stihli obvinit, předávkoval se heroinem a umřel.
  3. Keith Moon. Bubeník přejel svého šoféra, když utíkal před skinheady. Byl pod vlivem, ale soud se usnesl, že neměl jinou možnost než jednat tak, jak jednal.
  4. Charles S. Dutton. Vyrůstal v drsné čtvrti a odmalička se pral. V sedmnácti letech dokonce zabil muže. Tvrdil, že to bylo v sebeobraně, ale i tak mu napařili pět let natvrdo.
  5. Vince Neil. Zpěvák skupiny Mötley Crüe vyrazil společně s bubeníkem Hanoiem Dingley opilý do obchodu s alkoholem. To by nebylo tak divné. Jenomže tam vyrazili autem. Po cestě srazil jiné auto. Vince zabil Dingleyho a dva lidi v druhém vozidle vážně poranil.
  6. Don King. Pravděpodobně nejznámější promotér boxu má temnou minulost. Nezabil jednoho, ale hned dva lidi. V prvním případě zastřelil chlapa, který se mu snažil vloupat do herny, v druhém dal pěstí týpkovi, co mu dlužil peníze. Ránu nepřežil.
Zadržení Vincenta Neila v Las Vegas