11 supermoderních náznaků toho, že je to mezi vámi vážné

Pavla Gabrhelíková

Mění se doba a s ní i důkazy opravdové lásky. Naše projevy náklonosti jdou ruku v ruce s nejnovějšími technologiemi a interakcemi na sociálních sítích. Jestli si nejste jistí city svého protejšku, možná se jenom špatně díváte.

 1. Počká na vás s dalším dílem. Týden čekáte na nejnovější díl seriálu a když už je konečně venku, musíte jet pracovně do Ústí. Ale to nevadí, protože on / ona na vás klidně počká a bez vás se nepodívá.
 2. Jste na Instagramu. Nebojí se vystavovat vaše společné nebo jen vaše fotky na Insta, protože chce všem potenciálním i bývalým milencům vzkázat: Konečně jsem našel / našla svou lásku a vy se můžete jít bodnout!
 3. Sledujete spolu porno. Když si ona i on odhalí své oblíbené žánry a zdroje, je to jako obnažit svou duši. Na úplně jiné úrovni a rajcovnějším způsobem.
 4. Berete kvízy smrtelně vážně. “Tobě vyšlo, že tvůj dvojník je Adam Sandler?! OMG. Tak to ne, udělej si ho znovu! Sandlera nesnáším…”
 5. Vymazání Tinderu. Když máte seznamovací appku pořád pro jistotu schovanou v útrobách telefonu, je to proto, že to mezi vámi prostě není zase tak horké. Ale pokud jste si ji smazali: Wow, a kdy že máte termín svatby?
 6. Píšete si přes den. Kdyby vás měl jen na sex, stačilo by, aby večer napsal a zjistil, jestli přiklusáte. Pokud ho ale zajímá i jak jste se vyspala, co jste měla na oběd a jak vám to jde v práci, není to jenom o sexu.
 7. Potvrzení přátelství rodině. Rodina na Facebooku = největší zlo. A největší ponížení? Přidala si ji / ho máma! A to nejlepší? Přátelství bylo hned potvrzeno.
 8. Znáte svá hesla. Když mu / jí ukážete, jak se bez problémů dostat do vašeho telefonu, ukazujete, že ať bude hledat, jak chce, nic závadného nenajde.
 9. Dal vám heslo od Netflixu nebo k HBO. To znamená, že máte to privilegium sledovat nejnovější filmy a seriály a nemusíte za to platit, protože to už obstaral váš protějšek.
 10. Posíláte si nahé fotky. Tímpádem věříte, že neuděláte nějakou kravinu a protějšek, pardon, bývalý protějšek, tyto fotky nepostne na Instagram.
 11. Je to na Facebooku. A co je na Facebooku, to se počítá! Jestli tohle není láska, tak už fakt nerozumíme ničemu.