Michaela hejtuje: Těchto 6 věcí vám v balení kluků fakt nepomůže, holky

Michaela Maršálová

Je mi líto holek, co naříkají, že nemůžou sehnat kluka, když vidím, že stále dokola opakují stejné chyby, které jim v nalezení pana pravého brání. Respektive v udržení si ho. Sepsala jsem proto seznam, jak nepostupovat během balení kluků. Není zač.

  1. Umělost. Umělé nehty, řasy, vytetované obočí, nastřelené vlasy. Prostě ne. Bylo to in tak před deseti lety, teď frčí přirozenost. Umělé holky chtějí jen umělí kluci…
  2. Hysterie. Být hysterická je asi to nejhorší, co můžete dělat. Kluci nesnášejí, když se na ně tlačí. Tak se snažte být v klidu. Taková ta pohodová holka prostě.
  3. Afektovanost. Fuj. Já takovým holkám říkám přepí*ené. To jsou typky, co jsou hrozně slyšet v hospodě, rozhazují rukama, nahlas se smějí, hrají si u toho s vlasy a fotí padesát selfíček denně.
  4. Namyšlenost. Trochu to navazuje na bod 3. Namyšlené holky jsou pěkné nány. Nebuďte nafrněné. Dívky s nosánkem nahoru nebývají moc oblíbené. I když v něčem vynikáte, necpěte to pořád a všem, je to otravné.
  5. Přílišná upřímnost. Tohle je zásadní bod. Nemusíte novému objevu hned vše vyslepičit. Něco si nechte na později a něco mu neříkejte vůbec (třeba že jste v patnácti někoho přeblafly na záchodě).
  6. Lži. Pokračování bodu 5, jen z druhé strany. Nemusíte příteli říkat vše, ale lhát byste mu taky neměla. Když se na něco zeptá, odpovězte popravdě, protože nám věřte, že lež má fakt krátké nohy.